stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Trójmiejskie Targi Pracy (5 opinii)

Trójmiejskie Targi Pracy 2016 skierowane są do wszystkich osób, które poszukują pracy, praktyk lub stażów - studentów, absolwentów szkół wyższych, średnich, zawodowych. Podczas dwóch dni, 9 i 10 maja 2016, na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej 70 wystawców przedstawia odwiedzającym setki ofert pracy w swoich siedzibach w Polsce i za granicą.

lut 12-13

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny
cze 1-3

środa - piątek

Gdańsk,
Osoby zainteresowane znalezieniem zatrudnienia zapraszamy każdego dnia targowego w godz. 9:00 - 16:00. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Miano Sponsora Głównego Trójmiejskich Targów Pracy 2016 otrzymał Intel Technology Poland. Sponsorem Branżowym zostały: Jabil Circuit Poland, Dynatrace Sp. z o.o. oraz Amazon Development Center. Partnerem Strategicznym przedsięwzięcia jest Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Informator Trójmiejskich Targów Pracy 2016

Na liście wystawców znajduje się 70 pracodawców oferujących pracę, płatne staże i praktyki w zakresie wielu branż. Firmy poszukują zarówno specjalistów z danej dziedziny, np. programistów Ruby, PHP, Java, C++, C#, JavaScript, menadżerów projektów IT, elektroników, automatyków, księgowych, jak i sprzedawców, handlowców, tłumaczów, testerów gier komputerowych.

Dla odwiedzających Trójmiejskie Targi Pracy przygotowaliśmy szereg atrakcji w postaci konkursów z wartościowymi nagrodami, m.in. tablety, drony, dyski przenośne, pamięci USB, koszulki, plecaki na laptopa. Wielu naszych wystawców i patronów medialnych przeprowadzi podczas Targów losowania nagród oraz akcje promocyjne swoich usług i produktów, w których odwiedzający będą otrzymywać gadżety firmowe, koszulki, napoje energetyczne, słodycze. Każdy będzie mógł skosztować pysznej włoskiej kawy zupełnie za darmo.

Odwiedzający Targi będą mogli porozmawiać nie tylko z rekruterami na temat warunków zatrudnienia. Wielu reprezentantów naszych wystawców to pracownicy, którzy na podstawie własnych doświadczeń scharakteryzują dane stanowisko pracy oraz opiszą dzień z życia firmy "od kuchni". Na stoiskach odwiedzający zapoznają się z produktami i narzędziami stosowanymi w firmach pracodawców. Będą też mogli skorzystać z rozrywek, które dany pracodawca oferuje swojemu zespołowi w przerwach i po godzinach pracy (turnieje gier komputerowych, piłkarzyki, gry logiczne). Przedstawiciele firm z branży HR pokażą natomiast jak przygotować poprawne CV i na co zwrócić uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Dla odwiedzających wraz ze sponsorami i wystawcami przygotowaliśmy serię prezentacji i wykładów.

HARMONOGRAM

Zainteresowanych ofertą Trójmiejskich Targów Pracy zapraszamy na profil FB: www.facebook.com/TrojmiejskieTargiPracy. Pojawiają się tam informacje i ciekawostki o naszych Wystawcach, komunikaty np. o organizowanych loteriach na stoiskach Wystawców, konkursy i quizy.

Opinie (5)

 • Jak żyć?

  A jak ktoś pracuje od 8:00 do 16:00
  To jak ma iść na takie targi ?
  Kto wymyślił takie godziny otwarcia ?

  • 8 1

 • Jak żyć?

  A jak ktoś pracuje od 8:00 do 16:00
  To jak ma iść na takie targi ?
  Kto wymyślił takie godziny otwarcia ?

  • 3 1

 • Dlaczego Urząd Pracy w Gdańsku nie zamieszcza info o tych targach na swojej stronie? (2)

  Jest napisane, że targi są dla wszystkich, ale chyba jednak nie dla tych którzy są zarejestrowani w urzędzie( być może z założenia, że bezrobotny, to taki, dla którego praca w Intelu, albo Kainos, przewyższa jego możliwości, bo bezrobotny, to taki wiejski głupek, który łyka tylko oferty na gońca z up za 4 zł/godz.., albo wolontariat za friko, które proponują panie z tipsami) ani dla tych, którzy pracują, a chcieli by prace zmienić, ani dla osób starszych niż student. Nie piszcie więc, że dla wszystkich, a dla wybrańców.

  • 3 0

  • Nadinterpretacja.... (1)

   Organizator nie ogranicza odbiorców swojego wydarzenia (choćby poprzez wprowadzenie opłat). To, że nie możesz przyjść w godzinach, których wydarzenie jest organizowane to wyłącznie Twój prywatny interes. Jeżeli rzeczywiście komuś będzie zależało, to załatwi sobie dzień wolny... Pragnę zauważyć, że organizatorem wydarzenia jest Politechnika Gdańska - zapewne zależy im na swoich studentach i głównie dla nich jest dedykowane (ale nie ograniczają wstępu osobom z zewnątrz). Zgodzę się, że Politechnika Gdańska mogłaby zgłosić się do Urzędu Pracy w ramach reklamy targów, jednak jest to wyłącznie kwestia dogadania się dwóch instytucji (nie mamy pewności, czy nie próbowali).

   Podsumowując: Ludzie nie bądźcie już takimi hejtami! Jak ktoś będzie bardzo chciał wziąć udział w targach, to może się postarać... Fajnie, że są takie inicjatywy jak targi pracy na uczelniach :)

   • 2 0

   • Propaganda sukcesu zza biurka się odezwała

    Ty, pracujesz, czy szukasz pracy, a może jesteś jednym z tych zakochanych w sobie urzędników zza biurka?
    Targi pracy, czyli jak udawać że komuś coś się proponuje, za publiczne pieniądze.
    Kiedy się skończy ta malwersacja kasy z unii.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.