stat
Impreza odwołana

Trójmiejskie Klasyczne Rozpoczęcie Sezonu 2020

Tik tak... tik tak... tik tak...
Nie, nie... to nie Pan Tik Tak, to dźwięk jaki wydaje Wasz zegarek odliczający czas do tegorocznego Trójmiejskiego, Klasycznego Rozpoczęcia Sezonu!

Zaczynamy grę z czasem! Macie 2 miesiące na przygotowanie Waszych wspaniałych, klasycznych maszyn, aby na Trójmiejskim Klasycznym Rozpoczęciu Sezonu przy ERGO ARENIE mogły błyszczeć (nie dotyczy pojazdów matowych)

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, nie tylko względem frekwencji, uścisnęliśmy sobie dłonie z naszym współorganizatorem - Spółką Hala Gdańsk-Sopot, operatorem ERGO ARENY, niczym bohaterowie serialu animowanego Sąsiedzi, po wykonaniu dobrej roboty! Dograliśmy wiele spraw, dodaliśmy wodzirejów, strefę dla sponsorów, foodtrucki, atrakcję dla najmłodszych i parę innych nowości!

W tym roku postaramy się udoskonalić imprezę tak, aby jej uczestnicy mogli jeszcze płynniej wjeżdżać i parkować, oraz aby czas spędzony wśród wszystkich zgromadzonych wspaniałych maszyn, pośród ludzi z tą samą ogromną pasją, pozostał na długo w Waszej pamięci!

To co? Lecimy z tematem! Wy z kluczami, szlifierkami, spawarkami i polerkami, a my z długopisami,
planami i telefonami! Do dzieła!

WSTĘP WOLNY dla gości!
Samochody zabytkowe wjazd 5 zł.

O szczegółach imprezy, rejestracji oraz warunkach poinformujemy Was niebawem!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.