stat
Impreza już się odbyła

Trójmiejski wieszak - wietrzenie szaf Trojmiasto.pl (12 opinii)

Zrób porządki w swojej szafie, zabierz ze sobą ciuchy, buty i dodatki, których już nie nosisz i sprzedaj lub wymień na ciekawsze!

Czekamy na Was w hali AWFiS w Gdańsku Oliwie w godzinach 11.00-14.00.
Impreza za darmo dla uczestników i wystawców! Dla dzieci minikącik zabaw.
 
POLOWANIE NA UBRANIE
Trójmiejski wieszak to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce swapping parties, polegających na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków lub sprzedaży swojej garderoby, która już się opatrzyła i zalega w szafie. Wietrzenie szaf stało się bardzo modnym wydarzeniem, które w dużych miastach za granicą przyciąga setki uczestników. Babskie targi, obok pchlich targów czy targów vintage organizowane są z dużym powodzeniem - przyciągają stylistów, projektantów, blogerów, szafiarki. Na takich imprezach można upolować za grosze niebanalne ciuchy, wyłowić oryginalne torebki, chusty, apaszki, biżuterię, pozbyć się tego co niewygodne, nudne i za ciasne. Kobiety kochają takie polowania! Każdy uczestnik może zostać łowcą!

BABSKI RAJ
Na wielkie wietrzenie szaf  Trojmiasto.pl zaprasza po raz pierwszy. Dla mieszkańców Trójmiasta udział w akcji jest nieodpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa w charakterze wystawcy jest rejestracja na wydarzenie poprzez wypełnienie specjalnego formularza na stronie.

Dla zarejestrowanych wystawców (max 300 osób) mamy 300 sztuk wieszaków z logotypem imprezy, a dla uczestników wydarzenia (kupujących) 300 sztuk bawełnianych toreb na zakupy. Rozdamy je w myśl zasady: "Kto pierwszy, ten lepszy".

Buszowanie między wieszakami to świetna okazja do spędzenia czasu z koleżankami. Weźcie ze sobą sąsiadki, przyjaciółki, kumpelki - na miejscu będzie działać minikawiarnia (kawa, herbata, słodkości). Mamy mogą zabrać ze sobą swoje pociechy, które znajdą twórcze zajęcie w kąciku zabaw.

DRUGIE ŻYCIE FATAŁASZKA
Wystawcy, którym nie uda się sprzedać ubrań, butów i dodatków zapraszamy do sprzedaży za pośrednictwem naszego serwisu ogłoszeń. Podczas akcji będzie też trwała zbiórka odzieży na rzecz MOPS. Na hali będą wystawione wielkie kosze, do których będzie można wrzucić ubrania, których nie udało się sprzedać lub które po prostu się już nie przydadzą.

PRAKTYCZNE INFO
Na Trójmiejski wieszak obowiązują zapisy. Przed wejściem na teren imprezy wystawcy będą weryfikowani. Wstęp na salę dla wystawców od godz. 10.30. Kupujących zapraszamy od godz. 11.00. Wszyscy wystawcy powinni zabrać ze sobą wieszaki, stojaki, krzesełka lub inne ekspozytory, które będą przydatne do prezentacji garderoby. Na terenie AWFiS znajduje się bezpłatny parking - pod halę można podjechać autem. Impreza trwa do godz. 14.00.

DRUGA REJESTRACJA ZAKOŃCZONA! Dodatkowe miejsca rozeszły się dzisiaj w 2 minuty. Jest już komplet wystawców. Niestety na hali jest ograniczona liczba miejsc. Jesteśmy pod wrażeniem tak dużego zainteresowania wydarzeniem. Do zobaczenia w sobotę!


Regulamin akcji
TRÓJMIEJSKI WIESZAK. Wielkie wietrzenie szaf w Trójmieście


1. Organizatorem imprezy jest portal Trojmiasto.pl a partnerem akcji IKEA GDAŃSK.
2. Impreza odbędzie się 23 maja (sobota) w godzinach 11.00-14.00 w hali AWFiS w Gdańsku Oliwie.
3. Uczestnictwo w imprezie jest nieodpłatne zarówno dla wystawców, jak klientów.
4. Wystawców obowiązuje rejestracja na imprezę poprzez specjalny formularz na stronie www.trojmiasto.pl. Przewidujemy maksymalnie 300 wystawców.
5. Wstęp na halę dla wystawców, którzy zarejestrowali się na stronie www.trojmiasto.pl możliwy od godz. 10.30, dla kupujących od godz. 11.00. Impreza kończy się o godz. 14.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
6. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
7. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przyniesione na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Muszą to być rzeczy używane. Na imprezie nie ma możliwości sprzedaży rzeczy nowych, rękodzieła itp.
8. Organizator nie odpowiada za jakość sprzedawanych ubrań oraz za rzeczy zaginione lub uszkodzone podczas imprezy.
9. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia wystawców z Urzędem Skarbowym.
10. Organizator zastrzega, że na wejście na teren imprezy trzeba będzie poczekać w przypadku gdy liczba uczestników w hali przewyższy dopuszczalną liczbę.
11. Wystawcy zapewniają sobie we własnym zakresie stojaki na ubrania i wieszaki lub inne przedmioty ekspozycyjne, które będą przydatne w prezentowaniu przyniesionych ubrań.
12. Za sprzęty i wystawiony towar odpowiedzialność ponosi wystawca.
13. Partner akcji - IKEA GDAŃSK - zapewni 20 stojaków na ubrania. Będą przewidziane dla pierwszych 20 wystawców zarejestrowanych na wydarzenie, którzy w formularzu zadeklarują chęć posiadania takiego ekspozytora. Stojaki zostaną wypożyczone tylko na czas imprezy.
14. Każdy wystawca zarejestrowany na stronie (max 300 osób) otrzyma podczas imprezy wieszak z logotypem imprezy.
15. Dla uczestników imprezy przewidziane są bawełniane torby na zakupy - 300 sztuk do wyczerpania zapasów.
16. Każdy uczestnik imprezy akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
14. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń Organizatora będą proszone o opuszczenie terenu  imprezy.

Formularz rejestracyjny

 • Rejestracja zakończona

Przeczytaj także

Opinie (12) 2 zablokowane

 • formularz

  nie wiem gdzie w formularzu jest to miejsce na zaznaczenie ponizszego?:

  13. Partner akcji - IKEA GDAŃSK - zapewni 20 stojaków na ubrania. Będą przewidziane dla pierwszych 20 wystawców zarejestrowanych na wydarzenie, którzy w formularzu zadeklarują chęć posiadania takiego ekspozytora.

  • 3 0

 • czy będą dziecięce ubrania?? (1)

  • 1 0

  • Będą:) - sama sie wystawiam i zamierzam zabrać dziecięce również.

   • 1 0

 • Świetny pomysł!

  Sama chętnie wzięłabym udział w takim "wietrzeniu szaf" na terenie Gdyni.

  • 6 0

 • rejestracja (5)

  Dzisiaj miala byc wznowiona rejestracja i nic...

  • 3 0

  • Będzie, będzie..

   Ma być wznowiona dzisiaj, nie panikuj. Obserwuj.

   • 0 0

  • rejestracjaa (1)

   dzis miala ruszyc ponowna rejestracja dlaczego nie mozna tego zrobic ?

   • 0 0

   • Będzie, nie bój żaby.

    • 0 0

  • (1)

   od godziny 13 :)

   • 0 0

   • Widocznie wszystkie miejsca zajęte, skoro już nie działa..

    ..bo przez kilka minut działała.

    • 0 0

 • mozna ? (1)

  czy mozna sie jeszcze zarejstrowac ? prosze o odp

  • 0 0

  • Dzisiaj cały dzień zaglądam z nadzieją, że będzie taka możliwość. Ale niestety. Tez jestem ciekawa kiedy będzie się można zarejestrować.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.