stat
Impreza już się odbyła

Trójmiejski Protest Klimatyczny

Zmiany klimatyczne są faktem. I to właśnie naszym, ludzi, zadaniem jest ich powstrzymanie.

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł
Kiedy media społecznościowe obiegło nagranie piętnastoletniej Grety Thunberg, która w obliczu ogólnej bierności władz państwowych, podczas szczytu klimatycznego w Katowicach, odważyła się wygłosić przemówienie, pokazujące jak wielka odpowiedzialność spoczęła na naszych ramionach, coś zmieniło się w ogólnej świadomości społecznej. W ciągu ostatnich miesięcy, tygodni byliśmy świadkami marszy, manifestacji, protestów. Strajk Szkolny dla Klimatu w Wielkiej Brytanii pokazał: nie będziemy czekać na łaskawość władz, musimy wziąć sprawy w swoje ręce. I my w Trójmieście jesteśmy przekonani, że kluczem do zmiany jest opór oraz szerzenie świadomości, edukowanie.

Dlatego spotkajmy się wszyscy razem 16.03 na Polance Redłowskiej w Gdyni i porozmawiajmy. Tak normalnie, przy dobrej muzyce i smacznych przekąskach. Wysłuchajmy wykładów, nawiążmy dyskusję, szukajmy rozwiązań. MY - mieszkańcy Ziemi. MY - w każdym wieku. MY - zainteresowani, MY - świadomi, MY - gotowi do działania i MY - współpracujacy, wszystko dlatego, że czasu jest co raz mniej, a w aktualnej sytuacji bierność i bezradne rozkładanie rąk jest naszym największym wrogiem.

Siła jest w nas!
Świadomi złożoności zagadnienia stopniowo przedstawimy sześć problemów z którymi boryka się nasze lokalne środowisko. Mogą one stanowić przykład globalnych tendencji zmierzających do katastrofy klimatycznej.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.