stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Trójka Debiutuje: Sosnowski, The Pau, Żurkowski


Uwaga!
Z przykrością informujemy, że trasa Trójka Debiutuje, w tym koncert w Klubie Ucho, zostaje odwołana. Bilety można zwracać w miejscu zakupu - w sieci Interticket. Za utrudnienia przepraszamy. Poniżej oświadczenie organizatorów.

"Szanowni Państwo,
Projekt Trójka Debiutuje to dla nas bardzo odważny pomysł wydawniczy i koncertowy. Naszym celem było zaprezentowanie trzech różnych, wartościowych artystów w bardzo krótkim czasie. Świadomie zaryzykowaliśmy wiedząc, że największym wyzwaniem będzie dla nas trasa koncertowa. Wiedzieliśmy, że każdy koncert wymaga dużego wysiłku organizacyjnego i produkcyjnego, który pociąga za sobą kilkukrotnie wyższe koszty niż koncert jednego artysty. Na 7 dni przed rozpoczęciem trasy, zderzyliśmy się z faktem, że to, co mogłoby być satysfakcjonujące dla jednego zespołu, nie musi być satysfakcjonujące dla trzech. Wraz z klubami podjęliśmy decyzję o przeniesieniu trasy na jesień następnego roku. Uważamy, że każdy z naszych artystów zasługuje na więcej uwagi, dlatego chcemy pracować dalej, aby zgodnie z założeniami spotkać się z Państwem na koncertach Trójka Debiutuje. Bilety, które Państwo zakupili, podlegają zwrotowi.
Zapraszamy na trasy koncertowe naszych artystów.
Pracujemy dalej! Pozostańmy w kontakcie.
Do zobaczenia w następnym roku.
zespół Mystic Production"

Teeth Breakers

lut 8

sobota, godz. 22.00

Gdańsk,

X Ambassadors - The Orion Tour

mar 10

wtorek, godz. 20:00

Gdańsk,
Kup bilet
Trzy zespoły, trzy różne historie, trzy ważne głosy - Mystic Production i Program Trzeci Polskiego Radia ogłaszają, że czas na debiutantów. Charakteryzują ich talent, charyzma i silna osobowość. Łączy pasja do muzyki. 12 października zespoły zaprezentują swoją twórczość podczas koncertu na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej. 20 listopada Trójka artystów ruszą w trasę koncertową.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Sosnowski

Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i pierwszy reprezentant projektu "Trójka debiutuje", prezentuje singiel "Deszcz". To zapowiedź reedycji płyty "The Hand Luggage Studio", która ukaże się 4 października.

Sosnowski to one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

The Pau

The Pau to realizacja punkowej idei "zrób to sam" - jednoosobowy projekt Pauliny - bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów, głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji.

Żurkowski

Żurkowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i trzeci reprezentant projektu "Trójka Debiutuje", prezentuje singiel "Lato". To zapowiedź płyty o tytule "Włóczęga", która ukaże się 30 października.

Żurkowski to grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego - wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Producentem płyty jest Paweł Cieślak (Little White Lies, ZABROCKI). "Utwór "Lato" to opowieść o pięknym czasie mojego dzieciństwa oraz o przemijaniu. Pamiętam jak z innymi dzieciakami z osiedla robiliśmy pukawki, z których strzelaliśmy w niebo, wyobrażając sobie, że toczymy wojnę z kosmitami. Skakaliśmy w kałuże i wspinaliśmy się na drzewa. Dzisiaj omijam kałuże, żeby nie zamoczyć butów, a drzewa, które z dawnej perspektywy były ogromne, dzisiaj są małe i nie robią wrażenia. Utwór "Lato" to mój prywatny wehikuł czasu, który myślami przenosi mnie w tamten magiczny czas." - mówi Łukasz Żurkowski. Premiera płyty Żurkowskiego "Włóczęga" już 30 października. Utwór "Lato" dostępny od dzisiaj we wszystkich serwisach muzycznych.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • blues , muzyka alternatywna , rock
  sty 18
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Puchowski & Tymański

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni