stat
PATRONAT

Tribute to Wodecki - Trójmiejska Grupa Wokalna

pop

Zapraszamy do Oliwskiego Ratusza Kultury na wydarzenie "Tribute to Wodecki", wspominkowy koncert piosenek jednej z największych gwiazd polskiej estrady - wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty - Zbigniewa Wodeckiego.

gru 20

niedziela, godz. 19:00

bilety 99-129 zł
Kup bilet
lut 27

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Wśród wykonywanych utworów znajdą się takie ponadczasowe hity jak "Lubię wracać tam gdzie byłem", "Zacznij od Bacha", "Walc Embarras" oraz utwory mniej znane, równie piękne. Artyści, którzy zaprezentują te przepiękne przeboje to pasjonaci jego twórczości. Mieli także niejednokrotnie przyjemność współpracy z mistrzem i podczas koncertu podzielą się z publicznością ciekawostkami ze wspólnych spotkań na jednej scenie.

pop - koncerty w Trójmieście


Trójmiejska Grupa Wokalna - to kilkoro zaprzyjaźnionych zawodowych wokalistów z Trójmiasta. Świetne brzmienie, zróżnicowany repertuar, humor i wdzięk to ich cechy charakterystyczne. Na co dzień kontynuują bogatą tradycję Zespołu Estradowego Marynarki Wojennej "Flotylla" z Gdyni, koncertują w Polsce i za granicą, dając blisko 100 koncertów rocznie. Są laureatami m.in. II miejsca w Międzynarodowym konkursie Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.

W Oliwskim Ratuszu Kultury wystąpią w składzie: Joanna Gorczyca, Jacek Grzywacz i Waldemar Klein.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , pop , muzyka elektroniczna
  lis 7
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Rosalie
 • pop
  lis 8
  niedziela, g. 20:30
  Gdańsk, Stary Maneż
  Mikromusic