Tribute to Roxette (2 opinie)

pop

Zapraszamy wszystkich fanów legendy szwedzkiego rocka na niesamowity koncert Tribute to Roxette ! Będzie to wspaniała wyprawa do świata muzyki zespołu Roxette, od początku kariery, aż do ostatniej, wydanej przed śmiercią Marie płyty.

sie 4

środa, godz. 16:00

Gdynia,
bilety 32,90 zł
przedsprzedaż 27,90 - 29,90 zł
wrz 26

niedziela, godz. 19:00

bilety 120 zł
Kup bilet
Z muzyką Marie Fredriksson i Pera Gessle zmierzą się laureaci Europejskiego Festiwalu Coverów Gwiazd - Marzena Pitula (kształcona muzycznie przez Elżbietę Zapendowską, wieloletnia liderka zespołu KAKADU oraz Daniel Ksel, lider zespołów Baby Rock i Shapeles). Wokalistom towarzyszy band Roxanne wielokrotny laureat Festiwalu Muzyczna Kuźnia.

pop - koncerty w Trójmieście


Wokalistka swą energią, sexapilem i przenikliwym głosem zaśpiewa między innymi takie hity jak: It must have been love, Dangerous, Dressed for success, Fading like a flower, Sleeping in my car, Spending my time, Listen to you heart, Dance away, Almost unreal, Run to you, Soul deep i wiele innych niezapomnianych przebojów Roxette. Przystojny wokalista to sam Per, śpiewający gitarzysta który dopełnia duet z Marzeną śpiewając Joyride, How Do You Do, Big Love, The Look oraz Real sugar.
Tribute to Roxette przeniesie Was do lat młodości, czasów szkolnych dyskotek, radiowych list przebojów i czasów gdzie wszystko było dużo prostsze bardziej przejrzyste

Opinie (2)

  • Ostatni koncert w Trójmieście

    Jak był oryginalny zespół w Hali Ergo Hestii w 2012 roku to była niska frekwencja i mało kto doceniał ich obecność, a teraz pojawiają się ich "covery bandowe".

    • 2 0

  • Zawsze mnie dziwią tak drogie bilety na koncerty coverowe...

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.