stat

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Willams (5 opinii)

Spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu.

Znakomici artyści z całego świata - orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Usłyszymy największe utwory filmowe stworzone przez wybitne postaci: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Unikatowe hity z filmowych arcydzieł takich jak: "Król Lew", "Gladiator", "Gwiezdne Wojny", "Piraci z Karaibów", "Dawno temu w Ameryce", "Nienawistna Ósemka", "Lista Schindlera" czy "Szczęki" sprawią, że ten wspaniały koncert pozostanie na długo w pamięci każdego konesera.

"Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams" to projekt, który oddaje hołd tym wspaniałym kompozytorom. Każdy z nich zapisał się złotymi zgłoskami w historii muzyki oraz kinematografii, a tworzona przez nich muzyka na zawsze pozostanie w sercach milionów osób. W sumie stworzyli ścieżki dźwiękowe do około 1000 filmowych produkcji. Zebrali mnóstwo nagród, w tym najsłynniejsze: Oscary, Złote Globy czy Grammy.

Będzie to pierwszy raz, kiedy podczas jednego koncertu zostanie odegrana muzyka tej całej fenomenalnej trójki. Na takim wydarzeniu nie powinno zabraknąć żadnego fana muzyki!

Przeczytaj także

Opinie (5)

 • Bez sensu, arena ma fatalną akustykę

  • 9 3

 • Świeże wrażenia

  Akustyka sali naprawdę zostawia trochę do życzenia aczkolwiek - może któraś z dobrych dusz ma listę utworów? Nie wszystkie rozpoznałam aczkolwiek żałuje. Koncert pełen wzruszeń. I jeden dodatkowy minus - słuchacze wychodzący na długo przed końcem byle by być pierwsi na wyjeździe

  • 7 0

 • Dla mnie lipa

  Akustyka tragiczna, mając porównanie z koncertem w Warszawie to byla jakas nieudana próba, namiastek piękna.

  Zachwycać się mogą tylko Ci którzy nie słyszeli tego na zamkniętym obiekcie

  • 1 1

 • Piękna muzyka, niestety nie to miejsce i nie ta widownia

  Piękna muzyka, niestety nie to miejsce i nie ta widownia - bardzo słaba akustyka i nagłośnienie, szumiące głośniki, odbijający się dźwięk - pogłos.
  Poza tym ludzie dochodzący o 20:15 na koncert na 19:00 :(

  • 5 0

 • Dziwne

  Narzekacie na akustukę. Też się obawiałem, że będzie słabo, a tam gdzie siedziałem było słychać naprawdę dobrze. Byłem miło zaskoczony. Siedziałem po prawej stronie sceny. Sam koncert super. Zachowanie niektórych dramat. Głośne dyskusje podczas utworów, a wychodzenie w trakcie ostatniego utworu, żeby mój passerarati pierwszy wyjechał, poniżej wszelkiej krytyki.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.