stat
Impreza już się odbyła

Trening Umiejętności Społecznych

Trening Umiejętności Społecznych jest to trening przeznaczony dla dzieci młodzieży z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów społecznych. Zajęcia mają na celu trenowanie umiejętności komunikacji, współpracy w grupie, pracę nad przestrzeganiem zasad, naukę samokontroli, rozumienie i kontrolowanie emocji, pracę nad rozwiązywaniem konfliktów.

w każdy czwartek (do 27.01), godz. 17:00 - 18:30

Gdańsk, ul. Traugutta 79
Wstęp wolny
sty 30

niedziela, godz. 11-13

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 70 zł
Ministerstwo Edukacji Narodowej utworzyło listę, co musi umieć dziecko idąc do szkoły: oprócz ocen niezwykle istotne są kompetencje społeczne, m.in.: radzenie sobie z emocjami, kontrolowanie ich; empatia w stosunku do innych; współpraca z innymi dziećmi; umiejętność przyjmowania, że coś zrobiliśmy niewłaściwie. Dodatkowo dla TUS ważne jest aktywne słuchanie innych. Na zajęciach poprzez ćwiczenia, ale również gry i zabawy będziemy przyswajać wszelkie umiejętności społeczne. Program kierowany do dzieci od lat 4, wszystkich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z podziałem na grupy wiekowe.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.