stat
PATRONAT

Tre Voci (1 opinia)

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to tenorzy, a zarazem artyści nowej generacji. Przepełnieni są miłością do ludzi i świata, w którym przede wszystkim króluje muzyka.

lip 4

niedziela, godz. 17:00, 20:00

bilety 59 - 199 zł
Kup bilet
paź 22

piątek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 70-170 zł
Kup bilet
Na nowo odkrywają oni piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej wzbogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. To pierwszy i jedyny w Polsce zespół crossoverowy, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak HALLELUJAH, BESAME MUCHO, czy choćby SHOW MUST GO ON.

Opinie (1)

  • czy koncert się odbędzie

    Tre Voci-mam pytanie czy ten koncert się odbędzie? jeżeli nie to czy koszty biletów zostaną zwrócone

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.