• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Trapcity

Szukasz imprezy na której posłuchasz wkońcu jakichś zajebistych tracków zza oceanu jak i rodzimych polskich brzmień? TRAPCITY powstało specjalnie dla Ciebie!

cze 4

sobota, godz. 21:00

bilety 15 zł
paź 22

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 25 - 30 zł
Na pierwszej imprezie zawitają i zagrają dla was:
- Friz (@frizonthebeat) ksywa której nikomu z Polski przedstawiać nie trzeba, producent wielu mainstreamowych raperów pojawi się by zagrać trochę bangerów (https://youtu.be/FVT9XhypjZk)
- Cold Patek (@coldpatek) Obracający się w środowisku undergroundowym świeży obiecujący producent o którym usłyszycie jeszcze nie raz! (https://youtu.be/yd6LJq7bfb4)
- Karesta (@karesta41) Undergroundowy raper i producent ponadto ciekawa persona z jeszcze lepszym gustem muzycznym (https://youtu.be/MKFELmhZXJQ)
- Demon (@mlodydemon) Początkujący DJ i redaktor stronki Random Boys Posting Trap Music, osoba biegła w muzie mainstreamowej i undergroundowej
+ SPECIAL GUEST
TOSIEK (@wifitosiek)

Chciałbyś zagrać u nas dj set? Zgłoś się na instagrama @trapcity333
TrapCity to cykl imprez trapowych w których przedewszystkim chodzi o dobrą muzyke i zabawę, mocne 808s i piękne proste melodie.
________
Z uwagi na rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Ziemia jak lokal funkcjonuje od teraz w formule pubu z koncertami na żywo. Obowiązuje zakaz tańca, zachowanie dystansu, dezynfekcja oraz limit liczby gości.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.