stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Trance Xplosion Reborn (26 opinii)

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony

Po czterech latach nieobecności na rynku, jeden z najstarszych i największych projektów muzyki trance w Polsce powraca w nowej odsłonie. Trance Xplosion Reborn, bo o nim mowa to najdłuższy maraton muzyki trance w Polsce w tym roku, który potrwa 14 godzin. Na scenie pojawi się aż 12 artystów.

Relacja z imprezy

ProtoTYPY

w każdą środę (do 31.12), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
bilety 45-55 zł
Kup bilet


Trance Xplosion Reborn odbędzie równo rok po koncercie ARMIN ONLY EMBRACE 2016, który zakończył się ogromnym sukcesem.

Tegoroczna edycja to zdecydowanie najdłuższy maraton muzyki trance w Polsce w tym roku, który potrwa 12 godzin z udziałem 12 artystów. Oto pełny skład:Markus Schulz, Ferry Corsten, Cosmic Gate, Andrew Rayel, Menno de Jong, Kai Tracid, David Gravell, Jochen Miller, Arctic Moon, Rodg, Ucast

Na szczególną uwagę zasługuje występ headlinerów (Markus Schulz oraz Ferry Corsten), którzy po raz pierwszy w Polsce oprócz swoich solowych dj setów, zagrają seta B2B! To jeszcze nie koniec niespodzianek dotyczących artystów, które zostały przygotowane.

Na Trance Xplosion Reborn pojawi się długo wyczekiwany gość specjalny oraz polski artysta, który będzie odpowiedzialny za warm-up.

Artystą, który dołącza do bardzo mocnego line-up'u TX jako gość specjalny jest Sam Jones, 25 letni brytyjczyk, dj i producent lubujący się w nieco mroczniejszych odmianach szeroko pojętego trance music, psy trance, tech trance. Co więcej będzie to jego pierwszy występ na dużym evencie dla wyjątkowej polskiej publiczności.

Za warm-up odpowiedzialny będzie Sasha Dubrovsky, polski producent i dj, znany z wielu dużych festiwali oraz imprez klubowych.

Organizatorzy informują, że niebawem zaprezentowany zostanie szczegółowy TimeTable, który nada imprezie szczególny charakter i przekona, że warto być od początku. Start imprezy przewidywany jest na godzinę 17:00, a niesamowita podróż po dźwiękach Trance Music potrwa ponad 12 godzin.

Przypominamy, że wciąż można jeszcze zakupić zaproszenia na " Meet & GREET". Lista fundacji, na które przeznaczony będzie dochód z " Meet & Greet "zostanie ogłoszona wkrótce. Liczymy na Waszą pomoc przy wyborze! Wszystkie bilety (standard, VIP oraz Meet&Greet) można w dalszym ciągu zakupić w bileteriach.

Organizatorzy zapowiadają także, że jak przystało na to wydarzenie, oprawa wizualna oraz efekty specjalne będą oszałamiające!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  124 zł
Czteropak: 460 zł (115 zł /os.)
VIP: 500 zł
Meet and greet: 1500 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (26)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • reggae , muzyka elektroniczna
  paź 26
  piątek, g. 20:00
  Gdynia, Klub Ucho
  Vavamuffin
 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  paź 27
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Bokka

Najczęściej klikane (7 dni)