stat
Impreza już się odbyła

Traffic (1 opinia)

  • poniedziałek - czwartek, 14 - 17 lipca 2008,
    godz. pon. - czw. 10:00 - 13:00
  • Gdańsk, plac przed teatrem
    Organizator: Teatr Wybrzeże
Osoby zainteresowane ruchem, tańcem i teatrem tańca zapraszamy do udziału w eliminacjach do projektu Traffic. Eliminacje odbędą się 7 lipca o godzinie 16.00 w gmachu Teatru Wybrzeże.

Edukacyjno-teatralny projekt Traffic jest jedną z odsłon festiwalu Wybrzeże Sztuki. Projekt ma na celu utworzenie platformy pracy twórczej dla ludzi z różnych środowisk i w różnym wieku, których łączy zainteresowanie sztuką. Do projektu zaproszono czterech choreografów, którzy pracować będą z grupą amatorów. Uzupełnieniem warsztatu improwizacji będzie warsztat głosowo-ruchowy. Prowadzący przewidują prezentacje stworzonego materiału na koniec procesu pracy.

Warsztaty odbywać się będą od 14 do 17 lipca, w godzinach: 10.00 - 13.00.
Udział w projekcie jest bezpłatny.

Filip Szatarski o projekcie: "Uczestnicy projektu zostaną wyłonieni podczas eliminacji i podzieleni na cztery grupy. Każda z grup będzie przez 5 dni pracować z artysta prowadzącym i przygotowywać w tym czasie materiał do końcowej prezentacji.

Praca będzie dotyczyć podstawowych zadań scenicznych i performerskich z naciskiem na takie aspekty jak: świadomość ciała, obecność sceniczna, praca z przestrzenią, zadania improwizacyjne. Aby przybliżyć grupie te zadania, będziemy opierać się na technikach tańca współczesnego i technikach performerskich, np. laban technique, memory flash back technique.

Spotkania będą rozpoczynały sie wspólna rozgrzewka mająca charakter otwarty dla wszystkich chętnych uczestników z zewnątrz. Po rozgrzewce będziemy skupiać się na pracy w grupach już z wybranymi uczestnikami."

Więcej informacji www.teatrwybrzeze.plOpinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.