stat
Impreza już się odbyła

Toyota Aygo - dni otwarte

Nowa Toyota Aygo jest już dostępna w salonach Toyota Walder w Chwaszczynie oraz Rumi. Największy w województwie dealer marki zaprasza na dni otwarte, które odbędą się 23 i 24 czerwca. W trakcie wydarzenia będzie można odbyć jazdę testową Toyotą Aygo w zupełnie nowej, fascynującej odsłonie. Doradcy z Toyota Walder przedstawią atrakcyjną ofertę. Nowa Toyota Aygo będzie dostępna w korzystnej formie finansowania już od 399 zł.Nowa Toyota Aygo zadebiutowała w marcu br. podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie. Samochód zachwycił wyjątkowym designem i charakterystycznym, trójwymiarowym znakiem X na przodzie. Odświeżone Aygo będzie dostępne w wersjach X oraz X-play, a każda z tych konfiguracji wyróżnia się własnymi elementami stylistycznymi. Zostały również opracowane edycje specjalne Selection w dwóch wersjach, X-cite oraz X-trend.

Aygo X-cite wyróżnia się między innymi dwukolorowym nadwoziem oraz dostępnym nowym kolorem magenta, tapicerką ze specjalnej tkaniny Manhattan, kolorowym wykończeniem wentylatorów i dźwigni zmiany biegów oraz tablicą rozdzielczą w kolorze Piano Black.

Dynamiczną stylizacją wyróżnia się Toyota Aygo X-trend. Czarne nadwozie z czarnym obramowaniem przednich reflektorów, ozdobne elementy wykończenia w kolorze Cyan, skórzano-materiałowe obicia siedzeń, a także sportowe oklejenie.

Odświeżony model został również udoskonalony pod względem osiągów i dynamiki jazdy. Teraz jest bardziej zwinny, a przy tym oszczędniejszy. Auto prowadzi się bardziej komfortowo dzięki redukcji we wnętrzu hałasu i wibracji.

Aygo otwiera nowy rozdział personalizacji auta. Klienci będą mieć możliwość wyboru koloru x-grilla, tylnego dyfuzora, bocznych listew, a nawet dachu. Bogate możliwości, które daje nam ten model sprawią, że każda Toyota Aygo zyska niepowtarzalny charakter.

Godziny otwarcia salonu w trakcie "Dni otwartych":
Sobota 23.06
Chwaszczyno: 8.00 - 14.00
Rumia: 9.00 - 15.00

Niedziela 24.06
Chwaszczyno: 10.00 - 14.00
Rumia: 10.00 - 14.00
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)