• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Totem #3 07.10.2023 Latino & Organic Electronic Music Experience

Latino & Organic Electronic Music Experience. Totem Amigos i Bunkier zapraszają na trzecią edycję imprezy TOTEM - w ten zapewne już chłodniejszy, październikowy wieczór mury klubu Bunkier zmienią się nie do poznania! Na jednym z pięter przywita Was słoneczna, pełna radości plażowa fiesta a w drodze na czwarte piętro i scenę Aztec będą czekać na Was prawdziwe stairway to heaven i parkiet, na którym każdy z Gości będzie miał głowę w chmurach!

gru 7

czwartek, godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
gru 31-1.01

niedziela - poniedziałek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 80 zł
Kup bilet
-Tax 30 zł na bramce w dniu wydarzenia
-Wstęp 18+
-Bunkier Gdańsk

Jeden klub, trzy sceny, DJ's & live act w klimatach latynoskiej i organicznej elektroniki, dekoracje, stroje i przeżycia inspirowane meksykańskim Tulum.

*** Przy okazji eventu będziemy również świętować okrągłe, symboliczne i 30-te urodziny jednego z totemowych świrów - GUMBASA znanego także jako Mateusz Bieniasz-Krzywiec, więc jeśli będziecie szukać powodu dla którego warto się będzie tej październikowej nocy znaleźć w Bunkrze to takie huczne urodziny łysego amigo będą bardzo dobrym pretekstem! ***

Main Stage - 3rd floor - scena plaża
Klimaty muzyczne, których możecie spodziewać się na Main Stage - Latino House, Tribal Tech-House

Aztec Stage - 4th floor - scena niebo
Klimaty muzyczne, których możecie spodziewać się na Aztec Stage - Downtempo, Organic, Afro-House i Progressive

Club Stage - 1st floor - scena barowa

Main 3rd floor
Doon - W sytuacjach, w których trzeba o sobie mówić to za bardzo tego nie lubi i zamiast mówić, woli robić. A do tej pory robił między innymi koncerty, festiwale, małe trasy koncertowe i dużo różnorodnej muzyki, która z solowej twórczości stała się duetem Doon & Gumbas, później przerodziła się w bardziej formalną i organizacyjną stronę projektu Drum'n'Gumbas, a ostatnie zapasy energii zaczęły być kumulowane wokół kolektywu Totem. Podczas otwarcia sceny Main na trzecim piętrze będzie house'owo, słonecznie i bardzo w klimatach Tulum.

Howard & Przemix - Bracia od różnych matek i ojców ale złączeni wspólną pasją, zajawką i zamiłowaniem do house'owych rytmów w najróżniejszych jego odmianach. Do niedawna kojarzeni pod wspólnym aliasem "Bracia Przester", ale dzięki treningom i regularnym występom jedynym czerwonym elementem może być tylko rozgrzany parkiet. Grają razem, grają osobno, wymieniają się nutkami i czasami je sobie wzajemnie podbierają, ale każdy ich z setów w formule b2b dostarcza wiele radości i zachęca do tuptania. W ich selekcji można spodziewać się sporej dawki brzmień Afro i Latino, które lubią przełamać jakimś klasyczkiem lub nietypowym remiksem, któregoś z powszechnie znanych i lubianych kawałków.

Gumbas - Gumbas to człowiek-orkiestra i człowiek-instytucja. Muzyk, pianista, multi-instrumentalista, ogarniacz, kreator wizji i koncepcji oraz wcielacz ich w życie. Dusza towarzystwa i kreatywny umysł, najpierw go słychać, potem widać blask jego łysiny a następnym krokiem jest zazwyczaj sformułowanie pytania "skąd ten gość się tu wziął". Twórczo żyje na pograniczu własnego projektu Drum'n'Gumbas i prezentuje w różnych polskich miastach Live Act, którego środowisko muzyki techno (i wszelkich mocnych brzmień) jeszcze nie widziało (a jak widziało to szybko się zachwyciło!) oraz kolektywu Totem, w którym jest zależnie od potrzeby Dobrym Ziomkiem, Dobrym Wujkiem, Złym Policjantem lub Adwokatem Diabła. Podczas TOTEM #3 połączy oba te muzyczne światy i zaprezentuje swój urodzinowy live act w totemowej aranżacji i z elementem zaskoczenia. 

Polan - Polan a właściwie Kamil Polański to DJ, akustyk i realizator koncertowy z Gdańska, mocno związany również ze środowiskiem motoryzacyjnym jako aktywny uczestnik trójmiejskich spotów oraz od niedawna jest jednym z filarów kolektywu Totem. To człowiek, który z bassem żyje za pan brat, w swoich setach eksploruje bardzo różnorodne odmiany elektroniki i w jego selekcjach można spodziewać się rozstrzału od latino/afro po tech-house z tropikalnymi akcentami a i nawet tribal/ritual techno.

Lolek - Amigo pochodzący z Ciudad de Słupsk, który od pewnego czasu coraz częściej pokazuje się i występuje w Gdańsku. Branżę klubową poznaje zarówno od strony słuchacza i imprezowicza jak również człowieka, któremu żadna zmiana na barze niestraszna a także (a może przede wszystkim) jako DJ. Współtworzy kolektyw Totem i kolejny raz (po edycji #2) zagra zamknięcie sceny Main - będzie głośno, będzie latino i zdecydowanie będzie bardzo tanecznie!

Aztec 4th floor

Fryamo & Nicemi - życiowy duet, który do nieustannego przebywania w swoim towarzystwie postanowił dorzucić wspólny występ za djską konsoletą. Duo surferów, który zabierze Was w podróż eksplorując rozmaite muzyczne galaktyki i style a dobrane przez nich brzmienia porwą Was niczym fala. Ona to Nicemi, on to Fryamo a ich serca biją w rytm galopu koni i rytualnych uderzeń na minutę. Spodziewajcie się prawdziwej klimatycznej uczty, zarówno głębi downtempo jak i porywającego hipnotyzmu progresywnych nut.

Tuchowsky - DJ, organizator, promotor eventów w sopockim Podziemia/Dwie Zmiany i jeden z opiekunów społeczności Open Decks Poland, zarówno w formie zorganizowanej grupy jak i fanpage społeczności. Działa także w ramach JTW Collective, ogarnia design UX a po godzinach i wszystkich aktywnościach związanych z muzyką lubi sobie polatać dronem. Na TOTEM #3 wystąpi na niebiańskim wcieleniu Aztec Stage, a znając jego upodobania muzyczne to można spodziewać się grania bardzo mocno w klimacie tribial/ritual, choć nie da się wykluczyć że w jego secie znajdzie się jakiś niespodziewany twist.

Greg Mirror - Człowiek, który zachęca do spojrzenia w lustro by dostrzec głębie swojego oblicza oraz tego, co nas otacza. Miłośnik organicznych, głębokich brzmień, pulsującego basu oraz iście szamańskich perkusjonaliów ugości Was na Aztecu i przedstawi Wam kompletną definicję latynoskiej elektroniki oraz wprowadzi w stan totalnej hipnozy. 

Opinie