stat
Impreza odwołana

Tony Hadley performs Spandau Ballet's (10 opinii)

Po raz pierwszy w Polsce wystąpi Tony Hadley z zespołu Spandau Ballet i zagra ponadczasowe przeboje - "True", "Gold". To, obok Duran Duran, najsłynniejszy, brytyjski zespół związany z nurtem New Romantic, który podbił niemal cały świat w pierwszej połowie lat 80 tych.

Relacja z imprezy

Sonbird

lis 22

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
przedsprzedaż 15 zł

Lao Che

lis 24

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 75 zł
Bilety wyprzedane


Z wielkim smutkiem jesteśmy zmuszeni ogłosić odwołanie koncertu Tony Hadley ex Spandau Ballet, który miał się odbyć w dniu dzisiejszym w Starym Maneżu w Gdańsku.
Koncert był zaplanowany jako jedno z dwóch wydarzeń w Polsce.
Drugi, Warszawski, koncert również został odwołany.

Agencja Artysty zarzuciła nam złamanie warunków kontraktu z czym nie możemy się zgodzić. Zamierzamy wystąpić w tej sprawie na drogę sądową, ponieważ ponieśliśmy znaczne straty finansowe i wizerunkowe.

Zapłaciliśmy Artyście całe honorarium za dwa koncerty,
opłaciliśmy wynajem sal, hotele, zabezpieczenie techniczne koncertów, ponieśliśmy też wiele innych kosztów.

Tony Hadley, po koncertach w Polsce, miał zaplanowane jeszcze 9 innych występów, na które prowadzona jest sprzedaż biletów, jednak na oficjalnej stronie Artysty widnieje informacja jedynie o dwóch. Można więc przypuszczać, że nasza sytuacja jest fragmentem poważniejszego problemu. Będziemy się starali
to wyjaśnić.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncert z całego serca przepraszamy za rozczarowanie i niedogodności. Kwoty za zakupione bilety będą zwracane niezwłocznie za pośrednictwem portali, w których dokonali Państwo zakupu.
Z wyrazami szacunku,
Agencja MOMENT
Przebojowa muzyka pop z dodatkiem modnej elektroniki okazała się czymś nowym i ożywczym na rynku muzycznym, a pierwszy singiel To Cut A Long Story Short szturmem wdarł się jesienia 1980 na listy przebojów w całej Europie. Muzyka i modne, szykowne stroje zrobiły ze Spandau Ballet natychmiastową ikonę nowej dekady. Posypały się kolejne hity, które znalazły się na dwóch albumach - Journey To Glory i Diamond. Głos wokalisty Tony Hadley'a i coraz bardziej soulowo taneczne kompozycje Gary Kempa stały się znakiem rozpoznawczym brzmienia Spandau Ballet.

Trzeci album True z 1983 r przyniósł mega hit True, który królował na listach przebojów w Europie i USA. Równie popularny stał się kolejny single Gold co dało zespołowi status supergwiazdy. Kłopoty prawne z wytwórnią płyt po wydaniu udanego albumu Parade doprowadziły w 1989 r do zawieszenia działalności. Gary Kemp poświecił się karierze aktorskiej , a Tony Hadley postanowił występować jako solista z własnym zespołem. Wydał 5 solowych albumów min z coverami i muzyką jazzową,. Śpiewał w kilku musicalach i był często zapraszany do współpracy przez młodych artystów i DJów, którzy są zakochani w jego barwie głosu.

W 2008 r ustanowił własny rekord występując na scenie 220 razy! Po raz pierwszy zawita do Polski i przypomni wielkie hity Spandau Ballet w Warszawie i Gdańsku.

Prywatnie Tony Hadley jest fanem Arsenalu i ma własny browar.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  130 - 160 zł
 • Kontakt
  58 760-70-10
Bilety do nabycia na www.interticket.pl, www.ebilet.pl, wwwbilety24.pl oraz w Empikach i kasie Starego Maneżu

Bilety online:
https://www.interticket.pl/program/tony-hadley-ex-spandau-ballet-3341/
Dodaj zdjęcie

Opinie (10)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • rock , muzyka alternatywna
  lis 15
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Smolik / Kev Fox
 • rock , jazz , blues
  lis 15
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Plama
  Chango

Najpopularniejsze imprezy

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni