stat
Impreza już się odbyła

Tombs Creatius: The Strange Travel of Senyor Tonet

  • piątek - niedziela, 11 - 13 lipca 2014, godz. 14:00 - 20:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, skwer przy ul. Nowe Ogrody
    Organizator: Plama
  • Bilety
    wstęp wolny

28 maja - 31 grudnia 2021, godz. 10:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł
Tombs Creatius, Hiszpania, Katalonia
The Strange Travel of Senyor Tonet ("Dziwna podróż Pana Toneta")

Tombs Creatius to grupa, która tworzy gry Toniego Tomàsa, rzemieślnika i pomysłodawcy projektu. W roku 2000 postanowił on opuścić grupę Companyia de Comediants La Baldufa, której był założycielem i z którą pracował przez 4 lata, i rozpocząć nowy projekt — Tombs Creatius. Tak więc od ponad 10 lat grupa Tombs Creatius wymyśla, projektuje i wyrabia ręcznie z drewna gry przeznaczone do zabawy na wolnym powietrzu dla wszystkich grup wiekowych.

"Dziwna podróż Pana Toneta" to najnowsza, wyjątkowa, wymagająca udziału publiczności instalacja stworzona ze znalezionego i utylizowanego drewna. Potrzeba odpowiedniej taktyki, błyskotliwości i wyobraźni, aby za pomocą serii 9 gier odegrać i odkryć barwne historie z podróży Pana Toneta. Każda gra jest przytwierdzona do pudełka, każde pudełko oznacza historię, a każda historia określoną postać, stworzenie zbudowane przy użyciu robotyki, światła i dźwięku. Trzeba być uważnym, bo jest tylko jeden Pan Tonet!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.