stat
Impreza już się odbyła

Tomasz Makowiecki

UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY NA 24 WRZEŚNIA
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją oraz jesteśmy zmuszeni do przeniesienia koncertu na 24 września. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Ewentualne zwroty będą dokonywane przez bileterię w której dokonano zakupu. Do każdego z kupujących zostanie także wysłana informacja na maila, który podał przy zakupie biletu. Przepraszamy za niedogodności i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Koncert w Drizzly Grizzly będzie jednym z wydarzeń towarzyszących cyfrowej reedycji płyty "Moizm", na której dodatkowo pojawił się singiel "Ciało" czyli cover piosenki Republiki.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Moizm czyli czwarty dotychczas najbardziej bezkompromisowy i osobisty album trójmiejskiego artysty Tomasza Makowieckiego. Eklektyczna i wielowymiarowa płyta, a przede wszystkim autorska interpretacja muzyki elektronicznej oryginalnie ukazała się w 2013 roku i była promowana singlami "Holidays In Rome" oraz "A Summer Sale".

Link do streamingu na platformach cyfrowych:
https://mymusicpl.lnk.to/Moizm

Podczas koncertu usłyszeć również będzie można nowe kompozycje zapowiadające kolejny album artysty.

Fot. Agnieszka Dulna

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.