stat
Impreza odwołana

Tomasin - Hip-hop żyje

Już nie możemy narzekać, że w Trójmieście nic się nie dzieje! Niesforny Klub WTEDY w Sopocie mocno nad tym pracuje, by było na czym "ucho zawiesić."

cze 20

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 20-40 zł
Kup bilet
paź 10

sobota, godz. 16:00

Gdańsk,
bilety 69-119 zł
przedsprzedaż 59 zł
Nasz czwartkowy cykl WTEDY TU I TERAZ mocno się rozwija i stanowi nie lada gratkę dla fanów polskiego hip hopu.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Na 19 marca klub przygotował coś naprawdę specjalnego - zagra TOMASIN (członek Funkloopy, DwaZera,Czarny Porzecz & Doktor Fatalny) ze starym składem Funkloopy. Skład "stary", lecz bardzo odświeżone brzmienie nieco bardziej hip - hopowe, bez sekcji dętej za to z wyczuwalną nutką elektroniki.

Na scenie będzie przyjemny tłok:
Łukasz Łapiński - Perkusja,
Tomek Sadecki - Bas,
Michał Zienkowski - Gitara,
Arek Krawiel - Klawisze,
Michał Sasinowski - Saksofon,
Tomasin - wokal!

Ilość instrumentów, zacnych postaci na scenie i energii Tomasina powinien zadziałać w tym jednak kameralnym miejscu jakim jest klub Wtedy jak bardzo pozytywna bomba rozrywkowa!
Tomasin zagra PRAWIE ZUPEŁNIE NIEZNANY materiał z płyty "Hip- hop żyje", która jeszcze się nie ukazała. A niezupełnie nieznany, bo Kayax wydal 3 single z przygotowywanej płyty.

Co mówi sam Tomasin o nowym materiale?
Tomasin - "Hip- hop żyje to przede wszystkim zwieńczenie całej drogi artystycznej, którą miałem dotychczas przyjemność prowadzić oraz rozpoczęcie nowej podróży. Za muzykę oraz kompozycję odpowiedzialni są muzycy, z którymi od wielu lat współpracuję. Mamy za sobą niezliczoną ilość koncertów oraz jamów, a ich talent z całą pewnością ukoi każde wymagające ucho. Materiał nawiązuję do starych, dobrych czasów hip-hopowych gdzie tworzenie muzyki było czymś w rodzaju sztuką nie na pokaz. Nie obeszło się bez eksperymentów. Czujemy się świetnie kiedy twórczość nie ma granic. Całość zszyta stylem stworzonym na przestrzeni kilkunastu lat oraz słowem, zrozumiałym, prostym, poruszającym tematy nie zawsze wygodne. Ta płyta to dowód na to, że Hip Hop żyje. Nie ma granic..."

Posłuchaj muzyki:
Youtube: https://lnkfi.re/tomasinyoutube
Spotify: https://lnkfi.re/tomasin

Dodatkową atrakcją może być też fakt, że w ten sam wieczór prezentacją swojej najnowszej płyty "Jestem Rap" będzie miał sopocki reprezentant BŁAJO.

Błajo 08, czyli reprezentant sopockiego podziemia, rapujący już od '95 roku. Lokalny wyjadacz trójmiejskiej sceny, najbardziej kojarzony ze składem Niczym Kru, z którym od 2004 wydał kilka bardzo dobrze przyjętych pozycji oraz zagrał niezliczoną ilość koncertów. W 2005 wydał swoje pierwsze solo "Nonkonforma", natomiast jego najowszy album solowy "Jestem Rap" pojawił się w lutym 2020 roku. Jego wyjątkowa technika zawstydza niejednego gracza. Energiczny, szanowany i lubiany w trójmiejskich kuluarach. Aktualnie ruszają pracę nad kolejnym solo oraz nad wspólnym materiałem w ramach formacji Eku3.

Ostanie video "Jestem Rap":
https://www.youtube.com/watch?v=K708RVW0lRw

Cały album do odsłuchu: http://bit.ly/2ShKVLt
FB: https://www.facebook.com/ekusopot/
IG: https://www.instagram.com/ekusopot/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij