stat
Impreza już się odbyła

Tom Misch Music and The Biggest Jam Session

Jako nowe miejsce na kulturalnej mapie Gdańska chcemy spotkać się z Wami i miło spędzić czas. Warto zajrzeć na Plac Dyrekcji w najbliższy piątek. Na scenie pojawi się pierwszy skład grający dla Was muzykę brytyjskiego artysty Toma Mischa. Jego ostatnia płyta zatytułowana "What kinda music" znalazła się w 2020 roku na pierwszym miejscu sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

lip 10

sobota, godz. 20:00

bilety 79 zł
Kup bilet

4 czerwca - 30 sierpnia 2021

Gdynia,
Wstęp wolny
Nasz band zebrany przez Mateusza Jaremko, to jedni z ciekawszych muzyków trójmiejskiej sceny rozrywkowej. Za mikrofonem stanie Łukasz Reks. Klawiatura - Mikołaj Basiukiewicz. Na gitarze elektrycznej zagra Mateusz Jaremko - nasz człowiek, który nie jeden letni wieczór umili Wam muzycznie. Niskie brzmienia na scenie zapewni Piotr Guz oraz serce zespołu Łukasz Łapiński na perkusji.

Po godzinnym koncercie zespołu wszystkich chętnych zapraszamy na jam session....można tylko słuchać ale można też zagrać jeśli umiecie i macie na czym. Bawimy się do oporu bez limitów czasowych!
Dyrekcja zaprasza!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • w plenerze , projekcje filmowe , gry
    cze 1-31.08

    Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
    Lato na Patio