stat
Impreza już się odbyła

Toguslav Brandt

Zespół Toguslav Brandt to Rock and Rollowy band, grający muzyke w stylu AC/DC, Dżem.Tsa. Grupę tworzą muzycy z Gołdapi I Ełku.Na swoich koncertach formacja porywa publiczność własnymi szalonymi utworami oraz coverami hitów z lat 70 80 i 90 we własnych opracowaniach muzycznych oraz muzyce granej na żywo, od niedawna grupa gra również koncerty akustyczne.

sie 22

sobota, godz. 19:00

bilety 20 zł
sie 22

sobota, godz. 19:00 - 23:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zespół pod koniec lat 90 koncertował z wielkim rozmachem na terenie Warmii i Mazur oraz w rodzinnych stronach,przyciągając na koncety tłumy ludzi,w tamtych też latach koncertował u boku zespołów Tortilla Flat czy Hunter.Obecnie muzycy z powodzeniem grają na zlotach motocyklowych, moto piknikach, w moto pubach oraz koncertach plenerowych. W zeszłym roku w Sierpniu grupa supportowała legendę heavy metalu, zespół Ceti&Grzegorz Kupczyk, grała dwukrotnie na festiwalu muzyki bluesowej w Suwałkach SBF, jest także w trakcie nagrań swojej debiutanckiej epki pt. "Stara Gwardia". W tym roku grupa obchodzi swoje 20-sto lecie działalności.

rock - koncerty w Trójmieście


Zespół obecnie gra w składzie: Archi Berg - gitara, wokal, Arkadiusz Jasiński -gitara, wokal, Michał Bielawski - bas, Janusz Buraczewski - perkusja. 

Wstęp 10 zł (płatne przy wejściu do Klubu, który otwarty będzie od godziny 18.00)

Zapraszamy! 

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij