stat
Impreza odwołana

Toguslav Brandt

Toguslav Brandt to reaktywowane po 18 latach rock and rollowe trio z Gołdapi. Oprócz własnych, dynamicznych utworów w stylu AC/DC, ZZ TOP czy polskiego TSA, wykonuje również znane covery Dżemu, Deep Purple, czy Turbo we własnych opracowaniach muzycznych.

sie 7-8

piątek - sobota, godz. 18:00

Słupsk,
bilety 90 zł
sie 27

czwartek, godz. 19:00

bilety 90 zł
Kup bilet
Band znany jest i rozpoznawalny ze zlotów motocyklowych, koncertów w moto-pubach i imprez plenerowych, zwłaszcza na Mazurach oraz w regionie północno-wschodnim Polski. Występował u boku zespołów CETI&GRZEGORZ KUPCZYK, Tortilla Flat, HUNTER, na koncertach porywa publiczność dynamicznymi, szalonymi R'n Rollowymi utworami, a także znany jest z niesamowitego show I pozytywnego kontaktu z ludźmi podczas występów.

rock - koncerty w Trójmieście


Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania swojej EP-ki pt.:" Stara Gwardia", do tego też utworu nagrywa klip promujący płytę. W zeszłym roku od kwietnia do końca listopada band intensywnie koncertował po Warmii i Mazurach I woj. mazowieckim. Działa w składzie Przemek Archibald Berg-gitara, wokal, Michał Bielawski-bas, Łukasz Dąbrowski-perkusja.

Start: 20.00 (klub otwarty od godz. 18:00!)

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij