stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Toe, Walrus Alphabet (1 opinia)

Toe często określani są jako grupa z rejonów post-rocka, jednak dynamika i struktura ich utworów przywodzi raczej na myśl zespoły math rockowe.

bilety 15 zł

Kobranocka / Róże Europy / Sztywny Pal Azji

lut 28

piątek, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 80 zł
przedsprzedaż 70 zł
Kup bilet
Obecny skład utrzymuje się od samych początków toe, czyli 2000 roku. Aktualnie są jednym z trzech zespołów reprezentujących niezależną wytwórnię Machu Picchu - oprócz nich są to Mouse on the Keys oraz Enemies.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Zdecydowaną większość ich instrumentalnego grania stanowią szybkie i ostre partie perkusyjne Kashikura Takashi. Znakiem rozpoznawczym toe jest również melodyjna gitara o czystym brzmieniu. Dodatkowo, ich kompozycje posiadają nawiązania do typowych rockowych motywów, jednakże z subtelnymi zmianami w rytmie - wszystko to składa się na unikalne brzmienie zespołu. W ostatnim czasie, na swoich wydawnictwach, toe postanowili rozszerzyć instrumentarium o akustyczną gitarę, wibrafon oraz elektryczny fortepian (Rhodes).

Pięknem ich muzyki jest synteza mistycznych harmonii i surowych emocji. Ich żywiołowe koncerty mają swoich fanów na całym świecie. Jednym z najbardziej pamiętnych momentów jest występ na Fuji Rock Festival w 2010 roku.

Skład:
Kashikura Takashi - perkusja
Mino Takaaki - gitara
Satoshi Yamane - gitara basowa
Yamazaki Hirokazu - gitara

https://www.facebook.com/toemusic/
http://toe.st/

https://www.youtube.com/watch?v=r5QQ3Ab8H0o


Walrus Alphabet

post/experimental/space

Skład:
Artur Bieszke
Jacek Rezner
Wojtek Lacki

Walrus Alphabet - Facebook


BILETY: 59 zł (przedsprzedaż) / 79 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Klub Ucho (wyłącznie w czasie trwania imprez), od 1.08. - Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing - Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), online: http://s6.systembiletowy.pl/kmg/system_portal.php/repertoire.html?id=27

Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna , rock
  gru 12
  czwartek, g. 19:00
  Gdańsk, Bunkier
  VHS / Gdańsk

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni