• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Titanic Sea Moon / Lonker See

Ze względu na wejście Gdyni do strefy czerwonej od 17 października br., w trosce o bezpieczeństwo uczestników, artystów i ekipy technicznej, koncert zespołów Titanic Sea Moon i Lonker See zostaje odwołany. Zakupione bilety można zwracać bezpośrednio w sieci Interticket.

Podczas październikowego koncertu zagrają zespoły Titanic Sea Moon, w składzie którego znaleźli się muzycy Ewy Braun legendy polskiej sceny alternatywnej, a także trójmiejski kwartet Lonker See. TSM to psychodeliczny trans a la kraut postrock, z kolei w muzyce LS słychać space rock, psychodelę, jazz, free jazz czy ambient.

jazz - koncerty w Trójmieście


Titanic Sea Moon
Zespół rozpoczął swoją działalność w 2017 roku. W składzie znaleźli się muzycy Ewy Braun legendy polskiej sceny alternatywnej z lat 90-2000. Grupa wystąpiła na SpaceFest w Gdańsku w grudniu 2019 roku. Nakładem wytwórni Fonoradar Records ukazała się właśnie jej pierwsza płyta Exit No. 2020. Muzyka zespołu Titanic Sea Moon to psychodeliczny trans a la kraut postrock. Członkowie Titanic Sea Moon wcześniej występowali w wielu zespołach, m.in. Ewa Braun, Guernica Y Luno, Wszystkie Wschody Słońca, Przyzwoitość, Shitface, Tornado Space Ship i Najprzyjemniejsi.

Skład:
Dariusz Dudziński perkusja
Piotr Sulik gitara, vocal, sample, loops
Rafał Szymański gitara basowa

Titanic Sea Moon Facebook
Titanic Sea Moon Bandcamp

Lonker See
Trójmiejski kwartet, który po raz pierwszy spotkał się w studiu nagrań w 2016 roku, czego efektem jest pierwszy album zespołu pod tytułem Split Image wydany przez MITW. Już na pierwszej płycie można zauważyć to, co dla Lonker See jest najważniejsze brzmienie i własny styl gry, który powstaje na styku czterech osobowości muzycznych wchodzących w skład zespołu. Joanna Kucharska (bas, wokal), Bartosz Boro Borowski (gitary), Michał Gos (perkusja) i Tomasz Gadecki (saksofony) tworzą wspólnie muzykę przestrzenną, która swoim klimatem intryguje, hipnotyzuje i wciąga słuchacza w szerokie spektrum gatunków muzycznych. Słychać tu space rock, psychodelę, jazz, free jazz czy ambient. Długie formy pełne elementów improwizowanych przeplatają się z bardzo konkretnymi melodiami i zdecydowanymi grooveami, a napięcie jest budowane przez umiejętne operowanie dynamiką i emocjami. W 2018 roku, nakładem Instant Classic, ukazała się bardzo dobrze przyjęta w kraju i na świecie, płyta One Eye Sees Red. Lonker See grało bardzo dobrze przyjmowane koncerty w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Belgii, Portugalii, Włoszech, Serbii, Szwecji, Danii, Norwegii i Holandii, zarówno na festiwalowych, jak i na lokalnych, scenach. Obecnie zespół promuje swój najnowszy album Hamza wydany w lutym 2020 dla Anteny Krzyku.
 
Lonker See Facebook

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2 wszystkie koncerty organizowane w Klubie Ucho będą odbywały się przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Od 3 października do odwołania Gdynia znajduje się w tzw. żółtej strefie, co oznacza, że w organizowanych wydarzeniach uczestniczyć może maksymalnie 25% publiczności. Pula biletów została ograniczona zgodnie z wytycznymi. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego zamieszczonymi poniżej. Dziękujemy!

Przeczytaj koniecznie: Klub Ucho zasady bezpieczeństwa sanitarnego

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.