• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Thomas Anders & Modern Talking Band (4 opinie)

pop

21 marca o godz. 19:00 w ERGO ARENIE wystąpi mega Gwiazda Disco, Thomas Anders i Modern Talking Band.

Relacja z imprezy

Podczas koncertu na żywo Artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje repertuaru Modern Talking: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "Atlantis Is Calling" i wiele innych.

pop - koncerty w Trójmieście


Bilety są już do nabycia w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju, w kasie Ergo Areny oraz w internecie, w serwisie:
www.ticketpro.pl.

Pierwszy występ sceniczny Artysta zaliczył jako siedmiolatek, a dziewięć lat później udało mu się zdobyć już pierwszy kontrakt płytowy. Debiutancki singiel ukazał się w 1980 roku i nosił tytuł "Judy". W 1983 roku zmieniło się jednak wiele - Thomas przeszedł pod producenckie skrzydła Dietera Bohlena, i na pozytywne efekty współpracy tego duetu nie trzeba było długo czekać. Na początku 1985 roku pierwszy wielki przebój Modern Talking trafił do radia i telewizji, a następnie podbił światowe listy przebojów. "You're My Heart, You're My Soul" otworzył Thomasowi drzwi do wielkiej kariery, a zespół Modern Talking stał się znaną na całym świecie marką. Następnie powstawały kolejne hity Cheri, Cheri Lady", "Brother Louie" i inne. Kolejno zespół zawiesił działalność a Thomas Anders rozpoczął prace nad pierwszym solowym albumem. "Different" ukazał się w 1989 roku i pokazał Artystę zupełnie innego niż ten, którego fani znali z Modern Talking.

Nowy wizerunek i znacznie spokojniejsza muzyka. W 1994 roku odnowiony został kontakt z Dieterem Bohlenem i najpopularniejszy niemiecki duet wszechczasów wznowił działalność. 2014-09-29_Thomas_Anders_2W roku 1998 album "Back For Good" sprzedał się na całym świecie w 10-milionowym nakładzie i zasypał zespół lawiną złotych i platynowych płyt oraz różnych nagród muzycznych. Wszystkich płyt sprzedano na całym świecie ponad 125 milionów. Drugi okres działalności Modern Talking potrwał dłużej niż pierwszy - panowie występowali razem przez ponad 5 lat wydając co roku premierowy album. W czerwcu 2003 Dieter Bohlen nieoczekiwanie ogłosił koniec działalności grupy. Na fonograficzną aktywność Thomasa nie trzeba było tym razem długo czekać. Już w październiku 2003 Thomas wydał singiel "Independent Girl", a kilka miesięcy później w sklepach pojawił się album "This Time", "Songs Forever". W ostatnich latach Thomas Anders współpracował m.in. z inną legenda lat 80. Sandrą. W zeszłym roku odniósł też wielki sukces ze swoim albumem "Strong". W Moskwie nagrane zostały dwa teledyski do piosenek "Why Do You Cry" i "Stay With Me" mające promować nowy album. W samej Rosji rozeszło się ponad 300.000 egzemplarzy płyty.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Ceny biletów:

- 159 zł - Golden Circle
- 109 zł - Płyta
- 129 zł - I Kategoria
- 99 zł - II Kategoria
- 89 zł - III Kategoria
- 79 zł - IV Kategoria
- 69 zł - V Kategoria

Opinie (4)

 • Dzień Kobiet jest 8 marca...

  • 4 2

 • Szału nie było...

  3lub4 lata temu byliśmy na koncercie w Ergo na koncercie Bad Boys Blue,Savage i Thomasa Andersa i powiem szczerze że szału nie zrobił.BBB dali czadu i publika 100 razy lepiej się bawiła.

  • 9 1

 • "Młode Tłoki"

  ..... już nie takie młode :(

  • 4 0

 • Kaszana

  Nie dał bym nawet 5 zł.za taki badziew.

  • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.