stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Therion + Imperial age, Null Positiv (13 opinii)

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony

W połowie marca do Polski powróci legenda symfonicznego metalu - Therion! Szwedzki zespół promować będzie pierwszy od sześciu lat nowy album studyjny, metal-operę "Beloved Antichrist". Przed Therionem wystąpią Rosjanie z Imperial Age, również z metal-operą "The Legacy Of Atlantis" oraz niemiecki Null Positiv. Zapraszamy na koncerty we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku!Harmonogram:
18:00 - otwarcie klubu
18:30 - The Devil
19:30 - Null Positiv
20:35 - Imperial Age
21:50 - Therion

Therion - szwedzki zespół uznawany za prekursora i jednego z najsłynniejszych na świecie wykonawców symfonicznego metalu ponownie wystąpi w Polsce na aż trzech koncertach: we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku! Członkowie grupy darzą Polskę szczególnym sentymentem, a i okazja jest szczególna. Zespół zaprezentuje bowiem materiał z nadchodzącej płyty studyjnej, pierwszej od ponad pięciu lat! Podobnie jak poprzedni album "Les fleurs du mal", nowe wydawnictwo Theriona będzie utrzymane w konwencji metal-operowej. Czego można spodziewać się po tytule "Beloved Antichrist"? Zespół znany jest z inspiracji okultyzmem, kabałą i mitologią starożytną w warstwie tekstowej, a lista muzycznych stylistyk, którymi wzbogacali konwencję symfonicznego metalu obejmuje jazz, pop, industrial i wiele innych. Po ostatniej płycie złożonej z klasyków francuskiego chanson można spodziewać się, że będziemy bardzo zaskoczeni. Kolejne eksperymenty? A może powrót do deathmetalowych korzeni? To trzeba usłyszeć na żywo - premiera nowej płyty w styczniu 2016, a już w marcu trasa po Polsce!

IMPERIAL AGE
Imperial Age to pochodzący z Rosji septet wykonujący symfoniczny metal z elementami muzyki ludowej. Zespół został założony w 2012 przez klawiszowca i wokalistę Aleksandra "Aora" Osipowa. Obecny skład ustalił się po dołączeniu wokalistki - śpiewaczki operowej Aleksandry Sidorowej. Imperial Age mają na koncie trasy m.in. z Paradise Lost, Tarją Turunen (Nightwish) oraz Therionem. Na koncertach w Polsce również zaprezentują metal-operę pt. "The Legacy Of Atlantis".

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    115 zł
  • Przedsprzedaż
    95 zł
95 pln http://pwevents.pl/bilety/therion-imperial-age-b90gdansk/537/101
105 pln Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, punkt Lotto (CH Manhattan)
115 pln w dniu koncertu

Przeczytaj także

Arkona
paź 6

sobota, godz. 18:30 - 23:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
przedsprzedaż 70 zł
Kup bilet
bilety 20 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (13)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)