• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

The Vintage Caravan + Volcanova

Islandzcy adepci odurzonego psychodelikami stoner rocka wystąpią 2 listopada w Gdańsku oraz dzień później w Warszawie.

Spodziewajcie się kultu riffu i podróży w głąb siebie! Grupa promuje obecnie wydawnictwo Monuments sprzed dwóch lat. W trasie wesprą ją ich stonerowi krajanie z Volcanova, którzy w ubiegłym roku wydali EP-kę Cosmic Bullshit. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

THE VINTAGE CARAVAN (Islandia) stoner rock, heavy psych:
The Vintage Caravan musieli się nieźle napocić, by zdobyć popularność, ale od czasu Arrival słusznie uznaje się ich za mistrzów w temacie współczesnego retro. Załoga z mroźnej Islandii już dawno temu wypracowała wzorową mieszankę wszystkiego, co świadczyło o wielkości rocka sprzed kilku dekad. Potrafią wykrzesać żar i energię hard rocka, wszystkie stonerowe riffy mają w małym palcu, a gdy już dostarczą adrenaliny, to ruszają w psychodeliczne wędrówki, których destynacji nie zna nikt. Nic dziwnego, że jeżdżą w wielkie trasy po całym świecie, bo taką machinę chce zobaczyć po prostu każdy.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


VOLCANOVA (Islandia) stoner rock:
Jako główny wzór podają pionierów pustynnego rocka z Kyuss i już samo to daje niezły ogląd na twórczość Volcanova. Ten skład gęsto czerpie z dziedzictwa idoli, ale nie chodzi o kopiowanie melodii czy riffów w skali 1:1, a o podejście. To stoner żywy, tchnięty duchem rocknrolla i przejrzysty propozycja idealna zarówno pod koncertowe pląsy, jak i luzacką domówkę czy jazdę autem. Taka uniwersalność jest skarbem.

Opinie