• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

The Southern Brothers : Tribute to ZZ-Top

SOUND OF VIEW, to nasz najnowszy cykl koncertowy, podczas którego zabierać Was będziemy w muzyczne wyprawy z Peronu 5.

sie 17

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 25

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet
The Southern Brothers to ZZ-Top Tribute, chociaż też grają różne podobne klimaty, czyli southern-rock, blues-rock country-rock oraz inne soulowe, południowe dźwięki z lat 70-tych i 80-tych.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Wszyscy z "the Brothers" są bardzo osłuchani w ulubionej stylistyce i wychowali się na muzyce zespołów widocznych powyżej oraz wykonawców takich jak: Motorhead, Aerosmith, Pink Floyd, Ram Jam, Black Sabbath, Stevie Ray Vaughn, AC/DC, Led Zeppelin, & the Doobie Brothers. 
 
"The Southern Brothers" to:

Wokal: Glenn "glennSKii" Greer-Meyer (Houston, Texas)
Doświadczony weteran który mieszkał i występował na trzech kontynentach.  Dostał dużo nagród w Polsce, m.in. jeden Fryderyk i trzy nominacje, 3 złote płyty i 1 platynową płytę. Występował po Polsce setki razy i na scenie koncertowej i klubowej.

Bas & Wokal: Krzysztof "Słodki" Słodkowski 
Basista, dyplomant szkoły muzycznej na kontrabasie i gitarze basowej. Od początków poczynań muzycznych fascynował się razem z braćmi muzyką rockową lat 70. W pewnych kręgach nazywany dr Groove

Gitara & Wokal:  Piotr "Sweet Pete" Słodkowski
Absolwent szkoły muzycznej w klasie kontrabasu i gitary. Dobrze czuje sie w różnych gatunkach muzycznych, a najlepiej w Rock'n'Rollu. Publiczność uwodzi siarczystymi riffami swojej gitarowej głębi. Pasjonat ciepłej wódki i zimnych kobiet.

Gitara: Dizzy Daniels
Muzyczny astronauta zgłębiający szamanizm gitarowy; wychowanek toruńskiej szkoły jam session i astronomii. Wychowany od najmłodszych lat w duchu hippisowskich ideałów i muzyki drugiej połowy XX wieku. Free Bird, Lord knows he can't change.

Bębny: Martin Nowotarski (Dallas, Texas)
Rozpoczął przygodę z muzyką w młodym wieku w Teksasie, od garnków i zestawów pałeczek. Lubił komponować bity i wyrażać muzykę paletą kolorów - mieszając rytmiczne pomysły z Jazzu, Latino, Bluesa i Rocka. Martin grał w słynnych miejscach na południowym zachodzie Ameryki, takich jak Texas Stadium (Irving, Te, the Bronco Bowl (Dallas, Te, Salina Auditorium (Corpus Christi, Teoraz w telewizji.

Bracia są skoncentrowani w Trójmieście, więc jeśli szukasz dobrego południowego classic-rockowego brzemienia to musisz tu być!

Opinie

 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  lip 15
  poniedziałek, g. 19:00
  Gdańsk, Pub Torpeda
  Jenna Eight
 • muzyka alternatywna , rock / punk , pop , w plenerze
  lip 15-18
  poniedziałek - czwartek, g. 18:00
  Gdynia
  Ogródki Dźwiękowe