stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

The Rumjacks, Molly Malone's (3 opinie)

Zapraszamy na koncert australijskiego zespołu The Rumjacks, prezentującego mieszankę punk rocka i celtyckiego folku. Największą sławę przyniósł grupie utwór "An Irish Pub Song", pochodzący z debiutanckiego albumu zespołu pt. "Gangs Of New Holland". W ramach supportu folk-punkowa kapela Molly Malone's.

kwi 6

środa, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 169 zł
przedsprzedaż 129 zł
Kup bilet
Zespół powstał w roku 2008 w Sydney z inicjatywy Frankiego McLaughina i basisty Johnny'ego McKelveya. Od tamtego czasu jego utwory na YouTubie zostały obejrzane ponad 18 milionów razy. Niesamowitą energię kapeli podczas koncertów na żywo świetnie oddają popularne utwory: "Uncle Tommy", "Blows & Unkind Words" i "Plenty". Widowiskowość tych występów oraz dyscyplina koncertowa sprawiły, że muzykom udało się wystąpić u boki wielu gwiazd: Dropkick Murphys, The Interrupters, Gogol Bordello, Ruts DC, Guttermouth, GBH, UK Subs i The Aggrolites. "Nie ważne, jaki jest line up, nie ważne, jaka publiczność - my zawsze czujemy się na scenie jak w domu. Myślę, że nasza muzyka ma coś, co przemawia do wszystkich".

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Rok 2015 stanowił przełomowy moment w historii zespołu. Po kilkukrotnym zagraniu dla wiwatujących tłumów na prestiżowym australijskim festiwalu Byron Bay Bluesfest, The Rumjacks wyruszyli w bardzo udaną trasę koncertową po Europie, gdzie zagrali w sumie dla 50 000 ludzi. Udało im się zaliczyć najważniejsze punkty, w których warto wystąpić, m.in. pojawili się na Boomtown Fair w Wielkiej Brytanii, na Montelago Celtic Festival we Włoszech i na polskim Jarocinie, a także w znanych klubach: The Garage w Londynie, Wild at Heart w Bearlinie i Rock Cafe w Pradze.

https://www.therumjacks.com
https://www.facebook.com/TheRumjacks


Molly Malone's (support)

Folk-punkowy zespół z Giżycka na Mazurach, doskonale łączący elementy folku celtyckiego z punk rockiem. Podstawowy skład punkrockowej kapeli uzupełniają instrumenty tradycyjne dla celtyckiej muzyki ludowej. Grupa grała na jednej scenie z takimi kapelami jak Dropkick Murphys i Street Dogs z USA, a także kanadyjskie The Dreadnoughts czy The Real McKenzies.

Skład:
Jarek "Kwiatek" Kwiatkowski - wokal i gitara akustyczna
Bartek "Koniu" Biwejnis - akordeon
Piotr "Junior" Wagner - gitara elektryczna
Irek "Pacek" Pac - gitara basowa
Adam "Jastrząb" Jastrzębski - perkusja
Michał Ciupa - skrzypce

Molly Malone's - Facebook


BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Klub Ucho (wyłącznie w czasie trwania imprez), od 1.08. - Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing - Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00).

Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie

Opinie (3)

 • byłam na woodzie

  i dali czadu! warto oj warto :)

  • 5 0

 • Oh yeah.

  • 3 0

 • dajcie spokój,,,,,

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • folk / etno / world
  gru 9
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Parlament
  Dikanda