stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

The Fruitcakes

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

W erze dominacji elektroniki, powrót do lat 60. - epoki dla muzyki odmiennej równie stylistycznie, co technicznie od czasów współczesnych - zdaje się być nie tyle eksperymentem, co wręcz przejawem szaleństwa.

Jednak w twórczości The Fruitcakes nie ma przypadku - to świadomy dobór środków, dzięki którym powstała wyjątkowa koncepcja zespołu robiącego ogromną różnicę na scenie polskiej muzyki XXI wieku.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Oddając hołd klasyce rocka końca lat 60., czego dowodem są silne wpływy The Beatles i sceny psychodelicznej, The Fruitcakes tworzą muzykę niesamowicie dopieszczoną harmonicznie. Obranie tej drogi zaowocowało brzmieniem melodyjnym, pełnym wysublimowanych smaczków i nieoczywistości, które finalnie składają się na niezwykle spójny materiał. 7 lipca 2017 nakładem polskiego oddziału belgijskiej wytwórni PIAS Poland ukazał się krążek zatytułowany "2", który zebrał pozytywne recenzje w Polsce i zagranicą, co zaowocowało pojawieniem się zespołu na festiwalach takich jak: Off Festival, Spring Break, Alter Fest, Slot Art, Off Camera itd.

W 2019 roku The Fruitcakes wracają do studia zakładając zarejestrowanie najdojrzalszego dotychczas materiału. Trzeci album zespołu ukazać ma się już tej jesieni. Przed, po i w trakcie koncertu w BOTO The Fruitcakes zdradzą wiele szczegółów dotyczących jego zawartości.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Przedsprzedaż
  25 zł
bilety do kupienia na miejscu lub online: www.boto.art.pl oraz przez goout.net

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • jazz , muzyka elektroniczna , soul
  lip 15
  środa, g. 20:00
  Sopot, Teatr BOTO
  LATO w BOTO: CrewKruLove
 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  lip 16
  czwartek, g. 19:00
  Gdańsk, Kolonia
  MusicProd