stat
Impreza już się odbyła

The Boat Party (1 opinia)

54agency ma przyjemność zaprosić Was na kolejną w tym sezonie imprezę promującą cykl wydarzeń pod nazwą "The Boat Party ".

Jest to impreza organizowana na łodzi typu katamaran, która pomieści aż 100 osób! 21:00 jest kluczowym wyznacznikiem rozpoczęcia tego wydarzenia, które przeniesie nas w rytm muzyki house granej przez rezydentów trójmiejskiej sceny klubowej i nie tylko. Autorska karta koktajli oraz widok na panoramę Gdańska uświetni naszą wizję stworzenia czegoś niezapomnianego.

Piotr Ziemann aka DJ PZ to DJ aktywnie działający w branży od 2006 roku. Ściśle związany z trójmiejską sceną klubową. W swoich setach najbliżej mu do muzyki House lecz największa satysfakcję sprawia mu mieszanie gatunków. Do tej pory miał przyjemność grać w wielu Polskich klubach oraz poza granicami naszego kraju. 31.05. zagra na The Boat Party! Bądźcie z nami! Odpływamy o 20:30, z Targu Rybnego, obok Hiltona podczas rejsu oprócz świetnej muzyki zapewniamy świetny alkohol od Guzewicz Bar oraz dobre towarzystwo. Jeżeli macie jakieś pytania, wyślijcie nam wiadomość. Rejs biletowany, koszt to 50 zł, w cenie jest welcome drink.

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.