stat
Impreza już się odbyła

The Black Radio

Muzyka łódzkiego zespołu The Black Radio to energetyczny koktajl rockowych brzmień i muzyki indie. Proste, dynamiczne, wpadające w ucho gitarowe granie, połączone z młodzieńczą mocą. Teksty ich utworów traktują o naturze ludzkiej i jej zagadkach.

paź 15

piątek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 99-219 zł
Kup bilet
maj'22 29

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 199-319 zł
Kup bilet
Jak mówi lider zespołu Dawid Wajszczyk - są przemyśleniami na temat mojego pokolenia i chcę, by dały one naszym fanom możliwość głębszego poznania samych siebie. Śpiewam też o tym, co mnie niemiłosiernie wkurza. Mówiąc o swoich inspiracjach muzycznych panowie wskazują na: Foo Fighters, Queens of the Stone Age, My Chemical Romance czy Jacka White'a.

rock - koncerty w Trójmieście


Zespół powstał pod koniec 2008 roku z inicjatywy Dawida Wajszczyka (wokalisty i gitarzysty) oraz Kamila Biadały (basisty). Ich pierwsza wspólna próba odbyła się w miejscu dość ... nietypowym jak na próbę bo w łódzkim sklepie muzycznym na sklepowych instrumentach! Po kilku miesiącach, w styczniu 2009 roku, zadebiutowali podczas koncertu WOŚP i od tamtego momentu do teraz mają już za sobą około 100 występów na żywo.

Czerwcowy występ Black Radio w Scenie Muzycznej zbiega się w czasie z wydaniem ich debiutanckiego albumu zatytułowanego Gasoline Planet, który będzie promowany dużą, samodzielną trasą, która rozpocznie się już 5 czerwca. Członkowie Black Radio zapowiadają, że ich debiutancki album będzie bardzo rock'n'rollowy, a teksty odważne, bezpośrednie. Nagraliśmy pocisk energetyczny! To materiał, o jakim marzyłem, dodaje lider grupy.
Obecnie skład zespołu tworzą również Black Radio wchodzą także: Kuba Kubiak (gitary), Franek Stępień (gitary) oraz Szymon Płaski Płaska (perkusja).

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Przedsprzedaż
    15 zł
Bilety w cenach: 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu imprezy) do nabycia: w siedzibie Sceny Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 i w dniu imprezy od godziny 18:00 oraz za pośrednictwem internetowego serwisu sprzedaży Bilety24.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.