stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Terrific Sunday / Młodość

Młodość to druga odsłona Terrific Sunday, z którym grupa wystąpi w Żaku. Płyta, podobnie jak swoja poprzedniczka, kontynuuje indie rockowe, melodyjne gitarowe granie. Jest jednak bardziej bezczelna i bezkompromisowa. Miesza taneczne dźwięki z syntezatorami z lat 80-tych, a dodatkowo przemawia nie tylko po angielsku, ale też po polsku.

Na swoim koncie mają występy na wielu ważnych festiwalach. () Ich fonograficzny debiut z 2015 roku został uznany za duże wydarzenie. Pierwsza płyta Terrific Sunday zdobyła nominację do nagrody Fryderyk, a zespół zagrał na największych festiwalach w Polsce. Po krótkiej przerwie grupa powraca z albumem Młodość.

rock - koncerty w Trójmieście


Jeżeli ktoś zaprzyjaźnił się z twórczością Terrific Sunday przy ich debiutanckim krążku, nie będzie rozczarowany drugą płytą. To wciąż mocno osadzone w charakterystycznej gitarowej melodyce i nadal szturmujące energetycznym zgrywaniem dźwięków piosenki.

Kompozycje zostały zbudowane na nowofalowej stylistyce indie-rockowej, gdzie dowodzenie przejmują melodyjnie poprowadzone gitary. Nie da się ukryć, że znaczenie mają syntezatory, ale też nadająca czytelnej rytmiki perkusja.

Panowie posiadają zdolność do komponowania utworów pełnych witalności (Bałtyk), ale też budowania sytuacji bardziej piosenkowych (Młodość). Do tego sporo w nich świeżości i braku rutyniarstwa (Fire Swim), chociaż łatwo w nich wyłapać fascynacje współczesną muzyką z podobnych gatunków. ()
Dobrze, że zespół postawił na kilka tekstów w języku polskim, co także jest nowe w ich twórczości. Wokalista Piotr Kołodyński posiada umiejętność opisywania codzienności w sposób błyskotliwy. To całkiem zgrabnie nagrane piosenki, nierzadko bardzo porywające. Nawet jeśli nie pozostaną z nami na dłużej, to warto się z nimi skonfrontować, poświęcając Młodości więcej czasu.
Łukasz Dębowski / polskaplyta-polskamuzyka.pl

-----
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Sprzedaż biletów bez zniżek: tickets.klubzak.com.pl

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.
Na stronie www.trojmiasto.pl bilety bez zniżek są dostępne online poprzez link kup bilet dostępny w wydarzeniu.

Rezerwacje wyłącznie: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert. Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu wykupienia biletów.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Koncert z ograniczona liczbą miejsc siedzących, a w przypadku dużego zainteresowania koncertem koncert bez miejsc siedzących.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-45 zł
  • Bilet ulgowy
    20-40 zł
Bilety:
20 zł I pula / 30 zł II pula ulgowe*
25 zł I pula / 40 zł II pula super zniżka* na Kartę do Kultury
30 zł I pula / 45 zł II pula bez zniżek
Bilety z I puli są w sprzedaży do 26 stycznia 2020 r.

Opinie 2 zablokowane

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.