stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Teresa Werner

Zapraszamy na koncert Teresy Werner, artystki, która już od prawie 50 lat występuje na polskiej scenie muzycznej.

Chociaż jej piosenki nie są powszechnie puszczane w ogólnopolskich stacjach radiowych, nie można odmówić jej sukcesów, i to międzynarodowych. Artystka występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W 1991 roku reprezentowała Zespół Pieśni i Tańca Śląsk na festiwalu piosenki ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła 1 miejsce. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym.

disco polo - koncerty w Trójmieście


Koncert jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (tym bardziej w czasie pandemii) obowiązują wejściówki.

Zaproszenia do odbioru w siedzibie Fundacji Adaptacja przy ul. Chylońskiej w Gdyni od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00 do 14:00 po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr tel. 570 045 955.

Koncert organizowany jest w ramach projektu Międzypokoleniowe Koncerty Niepodległościowe cyklu, który już czwarty rok z rzędu realizowany jest przez gdyńską Fundację Adaptacja. Zapraszamy uczestników do muzycznej i kulturalnej podróży po różnych regionach naszej Ojczyzny. Występujący artyści ukazują różnorodność kulturową i bogactwo muzyczne Polski. Wydarzenia są bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

W latach poprzednich zagrali Eleni, Izabela Trojanowska, Reni Jusis, Damian Holecki, Łukasz Zagrobelny, Joszko Broda, Mirosław Jędrowski, Bernardeta Kowalska i wielu innych.

Partner Strategiczny: LOTOS
Partnerzy Medialni: Trojmiasto.pl, Norda FM, Nadmorski24.pl
Patronat Honorowy: Sekretarz Stanu Jarosław Sellin
Wydarzenie dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zaproszenia do odbioru w siedzibie Fundacji Adaptacja przy ul. Chylońskiej w Gdyni od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00 do 14:00 po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr tel. 570 045 955.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.