stat
Impreza już się odbyła

Techno Futurae | Concept of Thrill, Cosmaya, Pol-Tom Ecke Sport, Nieprawda

Ruszamy z nowym cyklem, poświęconym dźwiękom skoncentrowanym wokół techno, wychodzącym poza jego granice.

Concept Of Thrill

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Na inauguracji cyklu nie zabraknie jednego z najważniejszych twórców mocnych elektronicznych dźwięków w Polsce. Concept Of Thrill to alias znany większości osób szanujących wytrawne i bezkompromisowe brzmienie, którego z całą pewnością nie trzeba przedstawiać trójmiejskiej społeczności. Jego produkcje znane są na całym świecie a sety są intensywne i trzymają w napięciu jak Gwiezdne Wojny. Swoje nagrania wydane dla Sonntag Morgen., Circular Limited czy Cenopath records prezentował zarówno live jak i w dj setach w całej Polsce, a także m.in. w berlińskim Tresorze czy Griessmuehle.

Członek eventowego projektu Playground. Głowa labelu DRVMS LTD. który skupia się głównie na promowaniu młodych producentów techno. Concept jest również na liście jednych z najlepszych serii podcastów techno, takich jak: Pole Group, Hate, On The 5th Day czy Invite. Niedawno jego utwory znalazły swoje miejsce na wytwórniach jak: Granulart (label Kessela, 1/2 Exium), Tsunami Records czy też na winylowej składance "Alter Nos" wydanej nakładem Absolute records. Latem 2018 roku ukazały się również jego dwa solowe winyle na włoskich labelach: "Materia EP" na Wats Rec. oraz "Unbroken EP" na Natch Records.

FB: https://www.facebook.com/conceptofthrill.music/
SC: https://soundcloud.com/conceptofthrill
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/conceptofthrill
Label: https://www.facebook.com/DRVMSLTD/

Cosmaya
Poznańska didżejka, producentka i rezydentka klubu Projekt LAB. Zaczęła tworzyć muzykę w 2014 roku. Miała dotychczas okazję zagrać u boku takich artystów jak m.in. I Hate Models, Cleric, Ø [Phase], Xosar czy Sigha. W swoich setach łączy mocne, energiczne i niekiedy kwaśne techno z połamanymi rytmami. Jej sety są hipnotajzing, zresztą sami się przekonacie, jeżeli do tej pory nie doświadczyliście jej nieprawdopodobnie dobrego grania. 

SC: https://soundcloud.com/cosmaya1

Pol-Tom Ecke Sport
Pol-Tom Ecke Sport: współzałożyciel kolektywu Gnojki, który od 2016 roku zajmuje się organizacją wydarzeń audiowizualnych w mało znanych bądź na co dzień niedostępnych lokalizacjach. Inicjator cyklu Gaz Ziemny w gdańskiej Ziemi, poświęconego szybkiemu i energicznemu techno. W swoich setach nie ogranicza się do określonych stylów, łącząc przeważnie szorstkie, gęste i melodyjne dźwięki.

SC: https://soundcloud.com/poltomeckesport

Nieprawda
Pasjonatka ambientów dla wrażliwych uszek, lofi dziewczyńskiego popu, albumu madvillainy, ale zwłaszcza i najbardziej jest zakochana w bardzo bardzo szybkim i wytrawnym, mrocznym i smakowitym techno ze szczyptą ekscytującego eksperymentu. I takie techno też gra w swoich dj setach. Współzałożycielka towarzysko-artystycznego kolektywu Gnojki. Fotografka i artystka intermedialna i kuratorka w jej małej galerii SERCE, gdzie na wernisażach zawsze można też posłuchać dobrych dźwięków. 

Na inaugurację Techno Futurae przygotowała muzyczkę, która w jej sercu robi ciepłe dobro, w ciele zapala się energia i sprawia, że wszystko jest tak jak powinno być i ma dużą nadzieję, że na Was zadziała podobnie.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • clubbing / dyskoteka
    lip 10
    piątek, g. 18:00
    Gdańsk, Ulica Elektryków
    Feerie Wakacyjne