• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Technika Ziemi: Lag

Zapraszamy na inaugurację nowego cyklu Technika Ziemi. Gościem specjalnym wieczoru będzie pochodzący z Serbii Lag.

Jego materiał wyszedł z takich kuźni jak MORD, THEM czy Elements (RBK). Lag jest producentem i do tego wybitnym DJ-em, który zjeździł kawał świata grając w klubach i na festiwalach, od Rosji po Brazylię i Stany Zjednoczone. Spodziewajcie się intensywnej mieszanki klubowego techno, maszynowego funku i przemysłowych bangerów.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Technika nie jest nowym tworem. Powstała w 2013 roku w celu wniesienia do klubu nowej jakości w rzemiośle DJ-skim. To na imprezie Techniki Rodhad zagrał pierwszą imprezę w Polsce, to na imprezie wspólnie sygnowanej przez Technikę i TechnoSoul zagrał w Trójmieście Surgeon. Po kilkuletniej przerwie trójmiejska Technika powraca w nowej odsłonie, z nowymi założeniami.

W 2019 roku za sprawą ekipy tworzącej Technikę po raz pierwszy w Trójmieście zagrali Codex Empire i Melania przedstawiciele niemieckiej wytwórni [aufnahme+wiedergabe], specjalizującej się w łączeniu techno z industrialem i syntezatorowymi brzmieniami lat 80. Plany jednak na tym się nie kończą.

Technika obecnie to kilkunastoletni bagaż doświadczenia na różnych scenach, szerokie spektrum świadomości muzycznej, precyzyjna wizja działania i zamiar zaaplikowania tych składowych w przestrzeni klubowej i poza nią. Bez ograniczeń gatunkowych i stylistycznych. Naprzeciw trendom i potworom przeciętności.

Wystąpią:
Lag
DREN
Kamil Kosik
Drgs_23

Ziemia to miejsca przyjaźni i niezobowiązującej zabawy. Prosimy swoje uprzedzenia i niesnaski pozostawić w domu, a zabrać jedynie dobry humor i wygodną parę butów do tańczenia.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20-25 zł
20 zł przed 23:00
25 zł po 23:00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko , dancing
  maj 27-28
  piątek - sobota, g. 21:00
  Sopot, Story
  After Work
 • hip-hop , muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  maj 28
  sobota, g. 23:00
  Sopot, S.F.I.N.K.S 700
  CZELUŚĆ w Sfinksie!