Impreza już się odbyła
PATRONAT

Teatralna Nocą. Dj-e: Emoczo, Teskee i Grall. Welcome drink! (1 opinia)

Teatralna Nocą, czyli na klubowo w Teatrze Miejskim w Gdyni. Zagrają Dj-e: Emoczo, Teskee i Grall. Dla pierwszych 50 gości Welcome Drink!

Klub Teatralna, po poniedziałkowych wieczorach z jazzem i alternatywą, zaprasza w najbliższą sobotę na klubową noc z kolektywem DJ-skim. Tym samym jedna z najważniejszych kolebek kulturalnych w Trójmieście, szanowana przez artystów, aktorów i widzów - mała scena Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza, rozpoczyna nowy cykl imprez - Tea-tralna NOCĄ.

Dołączcie do naszej społeczności klubowej:
Tea-tralna

Teatralna gościć będzie DJ-i oraz muzyków tworzących przeróżne odmiany klubowych dźwięków. Udowodnią oni, że muzyka rozrywkowa to prawdziwa sztuka. Ta zaś, podobnie jak wino, herbata, kawa i wszystko inne, poddana może być w stylowy i przyjemny sposób. Przywołujemy dawne kawiarniane tradycje podane w nowoczesnym klubowym stylu.

Teatalna nocą to miejsce, gdzie dobra, grana na żywo muzyka zachęca do towarzyskich spotkań przy stoliku, gdzie możesz swobodnie rozmawiać i delektować się tym, co oferuje na scenie DJ. To propozycja dla wszystkich tych, którym marzy się sobotni wieczór przy drinku lub butelce wina, w doborowym towarzystwie i wybornej muzyce....

W Tea-tralnej, do tej pory łamali dźwięki: Grall, Boxer, Omer, Teeskee, BreakOn, Denar (a lista będzie coraz dłuższa)

Chcielibyście posłuchać kogoś konkretnego? - czekamy na Wasze pomysły.

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.