stat
Impreza już się odbyła

Teatr przy Stole - Online

W listopadzie serdecznie zapraszamy na spotkanie w cyklu Teatr przy Stole Online. Sztukę Anny Burzyńskiej pt. Jeżeli potrzebujesz kobiety, to ją porwij czytać będą aktorzy związani z Teatrem Wybrzeże: Katarzyna Dałek, Marzena Nieczuja Urbańska, Piotr Łukawski i Krzysztof Gordon.

sty 31

poniedziałek, godz. 19:00 - 21:30

Gdańsk,
bilety 15 - 25 zł
Kup bilet
Będzie to tragikomedia w trzech aktach. Elegancki księgowy, opierający swoje relacje na naukowym fakcie, że chce się tego czego się nie ma i kocha się sny o kobietach, a nie je same, porywa kobiety w celu zjedzenia z nimi kolacji i ciepłej rozmowy. Wszystko się zmienia gdy jedna z porwanych nieoczekiwanie się w nim zakochuje. Całkowicie burzy to sztuczny porządek relacji damsko-męskich głównego bohatera doprowadzając do lawiny komicznych wypadków.

Opiekę reżyserską nad spektaklem sprawuje Krzysztof Gordon, opieka artystyczna i prelekcja poprzedzająca czytanie   profesor Małgorzata Jarmułowicz.

Premiera I części odbędzie się 30 listopada br.
Premiera II części odbędzie się 1 grudnia br.


Oglądaj na:
www.tps-dworek.pl
FB:/Towarzystwo Przyjaciół Sopotu

Dostęp bezpłatny
Spektakl online będzie można oglądać przez dwa tygodnie.
Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.