stat
Impreza już się odbyła

Teatr przy Stole |A. Burzyńska: Akompaniator

22 - 29 sierpnia 2020, godz. 21:00

bilety 15, 50 zł
ulgowy 10, 35 zł
wrz 25-27

piątek - niedziela

Gdynia,
Wstęp wolny
Od czerwca wznawiamy spektakle Teatru przy Stole z udziałem publiczności!

Na dobry początek przypomnimy przewrotną współczesną komedię Anny Burzyńskiej pt. Akompaniator. Śpiewaczka operowa oraz pianista towarzyszący divie od wielu lat i kochający się w niej beznadziejnie to bohaterowie sztuki, w których wcielą się Marzena Nieczuja Urbańska i Krzysztof Gordon.

Po trzydziestu latach współpracy, podczas jednej z prób, akompaniator postanowi wreszcie odsłonić przed divą swoje uczucia. W miarę biegu opowieści bohaterowie przejdą wewnętrzne przeobrażenia, a komediowo rozpoczynająca się sztuka ewoluować będzie w stronę psychologicznego thrillera.

Jak zakończy się ta uwertura na kobietę, mężczyznę i fortepian? Po odpowiedź zapraszamy w poniedziałek 15 czerwca 2020 o godz. 18.30.

Opiekę reżyserską nad spektaklem sprawuje Krzysztof Gordon. Opieka artystyczna i prelekcja poprzedzająca czytanie sztuki prof. Małgorzata Jarmułowicz z Katedry Dramatu i Teatru UG.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach: https://tps-dworek.pl/regulamin-uczestniczenia-w-spektaklach-koncertach-wernisazach-i-innych-wydarzeniach-w-dworku-sierakowskich/

Wstęp wolny
Zapraszamy

Sztuka prezentowana jest w cyklu Teatr przy Stole za zgodą Agencji Dramatu i Teatru ADiT.

Projekt Teatr przy Stole współfinansowany jest ze środków Gminy Miasta Sopotu i Województwa Pomorskiego.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij