• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Teatr Sceny Riviera: Kajtuś Czarodziej

Najwyższa pora trochę poczarować! Spędźcie magiczną niedzielę ze swoimi dziećmi, podczas wyjątkowego spektaklu dla całej rodziny! Tym razem na deskach Sceny Riviery wystąpi, dobrze już Wam znany, Teatr Czwarte Miasto z przedstawieniem "Kajtuś Czarodziej" - na podstawie książki Janusza Korczaka, w reż. Macieja Konopińskiego. Czarowanie rozpoczniemy w niedzielę, 26 maja, o godz. 12:00, przy Strefie Fontanna.

w każdy poniedziałek (do 29.08), godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 39 - 99 zł
sie 28

niedziela, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Poznajcie Kajtka, a właściwie Antka - urwisa, który lubi narozrabiać! Mieszka w mieście, w którym panują monotonne odcienie szarości i niezmącona niczym nuda. Ograniczany przez dorosłych, ciągle słyszy tylko: Tu nie wchodź! Tak nie rób! Nie zaglądaj! Nie stukaj! Jednak chłopiec znajduje sposób ucieczki od nużącej rzeczywistości - jest nim bogaty świat wyobraźni, który otwiera przed nim ukochana babcia. To właśnie dzięki jej niezwykłym historiom i pięknym baśniom Kajtek zaczyna marzyć o zostaniu czarodziejem. I wiecie co? Pewnego razu odkrywa, że ma w sobie magiczną moc! Pozostaje pytanie - jak ją wykorzysta? Dowiecie się już niebawem!

"Kajtuś Czarodziej" to przedstawienie dla małych i dużych. Dla dzieci to niezwykła podróż w krainę fantazji, a dla dorosłych refleksja nad czasami dzieciństwa. Spektakl pokazuje trudy wychowania i dojrzewania, poszukując tej właściwej odpowiedzi na pytania jak zrozumieć dziecko, jak nie ograniczać jego rozwoju jednocześnie nie zostawiając go samego. Tak, rodzicu, to spektakl również dla Ciebie.

Po przedstawieniu na dzieci czekają niespodzianki przygotowane przez Fun Park oraz BoboQ.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.