• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Team X - 7 Tour (3 opinie)

TEAM X wyruszy w trasę koncertową! W dniach od 30 sierpnia do 5 września influencerzy z Teamu X pojadą w trasę, podczas której zagrają koncerty klubowe w siedmiu miastach.

Od grudnia ubiegłego roku członkowie drugiej edycji Team X dla zabawy tworzą własne piosenki w różnych stylach, które są publikowane na kanale Team X na Youtube.

Pierwszym klipem, promującym drugą edycję projektu, był utwór o nazwie "Siedem", który wygenerował ponad 20 mln wyświetleń. Olbrzymie zainteresowanie wzbudziła też piosenka "Adios", która ma już ponad 14 mln wyświetleń. Widzom najbardziej spodobały się utwory "Barwy" oraz "All in".
Członkowie drugiej edycji Teamu X uznali, że lato jest znakomitym czasem, żeby spotkać się z fanami i pobawić z nimi przy wszystkich piosenkach, które stworzyli. W ten sposób zrodził się pomysł na trasę "Siedem", na który będzie się składać siedem koncertów w siedmiu miastach.
Twórcy piosenek nie mogą się doczekać trasy. Wierzą, że koncerty dostarczą im wielu niezapomnianych wrażeń.

- Jestemstrasznie podekscytowana, bo długo przygotowywaliśmy dla fanów tę trasę. Udało się! Będziemy mogli spotkać się z fanami, porozmawiać z nimi, a przede wszystkim zagrać dla nich nasze piosenki. Na pewno się nie zawiodą. To będzie wspaniałe przeżycie! - mówi Natalia Karczmarczyk, liderka drugiej edycji projektu Team X.

Koncerty odbędą się w dniach 30 sierpnia - 5 września w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Szczecinie. W każdym z wydarzeń będzie mogło uczestniczyć od 500 do 1000 osób.

Dla tych, którzy kupią bilety VIP przewidziane są gift-boxy - zestawy wyjątkowych i niepowtarzalnych gadżetów. Istnieje tez możliwość zakupienia biletów Meet & Greet, które zagwarantują fanom możliwość przybicia piątki i zrobienia wspólnych zdjęć z twórcami z Teamu X.
Członkami drugiej edycji Team X są Natalia Karczmarczyk (Natsu), Maciek Ejsmont (Sheo), Monika Kociołek, Karol Pieszko (Piechu), Julia Żugaj, Cezary Nykiel (Czaro), Patrycja Mołczanow oraz Krzysztof Lekstan (Leksiu).

Projekt Team X jest realizowany pod skrzydłami agencji influencer marketngu Spotlight, której udziałowcami są twórca internetowy Stuart Kluz-Burton, Wojciech Szaniawski (właściciel Arskom Group) oraz influencerka Weronika Bielik. Partnerem zarządzającym agencji jest Olivia Drost.

PRZEWIDYWANY HARMONOGRAM IMPREZY

13:10 - Otwarcie bram dla klientów VIP
13:30 - 14:00 - SPOTKANIE VIP + sesja VIP
14:10 - Otwarcie bram dla sesji M&G SET I
14:30 - 16:00 - I sesja M&G z rozpiski poniżej
16:10 - Otwarcie bram dla sesji M&G SET II
16:30 - 18:00 - druga tura spotkań M&G z rozpiski poniżej
18:30 - 19:00 - rozgrzewka przed koncertowa z DJ
19:00 - 20:00 - koncertTEAM X...

Bilet Meet&Greet jest ważny TYLKO z biletem wstępu na koncert!
Bilet M&G uprawnia do:

- wcześniejszego wejścia na teren imprezy,
- zdjęcie z wybranym artystą i krótkiego spotkania, (wykonane własnym telefonem/aparatem)
- upominek zwiazany z TEAM X

Spotkania Podzielone są na II SETY
M&G SET I 14:30 - 16:00, otwarcie bram 14:10
1. Natalia Karczmarczyk
2. Patrycja Mołczanow
3. Krzysztof Lekstan
4. Cezary Nykiel

M&G SET II 16:30 - 18:00, otwarcie bram 16:10
1. Julia Żugaj
2. Maciej Ejsmont
3. Monika Kociołek
4. Karol Pieszko

Ograniczenia wiekowe
Osoba małoletnia poniżej 12 roku życia może przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Wszyscy uczestnicy koncertu muszą posiadać bilet wstępu.

Opinie (3) 1 zablokowana

 • co za szajs

  • 4 1

 • Czemu tak drogo?

  • 4 2

 • Obniżcie cene

  Team x

  • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.