stat
Impreza odwołana

Targi Ślubne w AmberExpo

Zapraszamy serdecznie na najważniejsze wydarzenie branży ślubnej w Gdańsku! Targi Młodej Pary to spotkania z ekspertami, kompletna oferta wystawców, inspiracje i ciekawostki, a przede wszystkim cała branża ślubna w jednym miejscu! Specjalnie dla Was łączymy tradycyjne propozycje z usługami i ofertami czerpiącymi inspiracje z najnowszych światowych trendów, najlepszego designu oraz alternatywnych rozwiązań.

mar 13

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 11-13

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 0-10 zł
Co będzie się działo na miejscu? Kreujemy oryginalną przestrzeń spotkań narzeczonych z różnorodnymi markami ślubnymi. Tutaj wystawcy prezentują Wam swoje unikatowe oferty, eksperci dzielą się wiedzą związaną z przygotowaniem do dnia ślubu, na scenie odbywają się prezentacje i wywiady, a całości dopełniają atrakcyjne nagrody do wygrania tego dnia. Wszystko to buduje niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszyć Wam będzie aż do samego ślubu.

Dlaczego Targi Młodej Pary powinny znaleźć się na Waszej przedślubnej check-liście? Bo z nami zorganizujecie swój idealny ślub i wesele!

Więcej szczegółów na stronie www - http://targimlodejpary.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.