• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Targi Pracy w Alfa Centrum Gdańsk

Wszyscy, którzy planują zmianę pracy, chcą zdobyć nowe kwalifikacje lub stoją na początku zawodowej drogi, powinni zarezerwować sobie czas 5 października i odwiedzić Alfa Centrum Gdańsk. Tego dnia w centrum odbędą się Targi Pracy pod hasłem "Dobry deal na start", organizowane we współpracy z Fundacją RC - Regionalnym Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych.

gru 12

wtorek, godz. 11:00 - 15:00

Wstęp wolny
lut 1-4

czwartek - niedziela

Gdańsk Sopot,
Już 5 października, w godzinach 14.00 - 19.00 w Alfa Centrum Gdańsk zgromadzą się pracodawcy z różnych branż. A to wszystko w ramach Targów Pracy.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zdobycia nowych kontaktów zawodowych. Skierowane jest zarówno do osób, które dopiero stoją na początku swojej zawodowej drogi i stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, jak i tych, którzy myślą o zmianie miejsca zatrudnienia czy też chcą poszerzyć lub zdobyć nowe kwalifikacje i doświadczenia.

Targi Pracy organizowane są we współpracy z Fundacją RC oraz "Dobry Deal" - przestrzenią promującą ekonomię społeczną, otwartą w ostatnich dniach w Alfa Centrum Gdańsk.

"Bardzo cieszymy się, że możemy wyjść z inicjatywą, na której skorzystać mogą zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Mamy doświadczonego partnera. Fundacja RC, przy wsparciu miasta Gdańsk prowadziła i prowadzi szereg kursów zawodowych i podwyższających kwalifikacje w różnych branżach, począwszy od medycznej i prawniczej, poprzez kursy dla szwaczek i krawcowych, po kosmetyczne i florystyczne. Teraz wspólnie chcemy połączyć tych, którzy chcą pracować z tymi, którzy poszukują chętnych do pracy. Podczas najbliższych Targów Pracy szczególną uwagę chcemy poświęcić młodym ludziom, studentom i osobom z Ukrainy" - mówi Lech Polański, Centre Manager Alfa Centrum Gdańsk.

Targi Pracy odbędą się na pierwszym piętrze centrum handlowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Opinie