• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni 2023

Szukasz pracy albo myślisz o zmianie ścieżki kariery? To wydarzenie jest dla Ciebie! Bezpłatnie! Przyjdź i poznaj pracodawców z różnych branż, aplikuj na dostępne stanowiska, dowiedz się jak szukać pracy za granicą i zapoznaj się z bogatą ofertą edukacyjną. Sprawdź, jak podnieść kompetencje zawodowe i skonsultuj swoje CV z doradcą zawodowym. Wydarzenie jest również doskonałą okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami na rynku pracy oraz preferencjami pracodawców.

Przedstawiciele Fundacji Gospodarczej przeprowadzą prezentację na temat przygotowania CV, a pracownicy Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości opowiedzą o swojej ofercie oraz o zakładaniu działalności gospodarczej. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy chętnie przedstawią formy wsparcia dostępne w naszym urzędzie.

Nie masz profesjonalnego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych? Zrobisz je w Fotobudce w trakcie Targów. Przedstawicielki Szkoły wizażu i stylizacji Beauty Art pokażą zainteresowanym osobom jak wykonać makijaż na rozmowę kwalifikacyjną.

W Strefie Cudzoziemca osoby zainteresowane tematyką legalnego pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce będą mogły porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Straży Granicznej, Urzędu Skarbowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni. W tym roku partnerem targów jest UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców. Podczas targów UNHCR wspólnie z Centrum Społeczności Gdynia zapewni tłumaczy języka ukraińskiego i angielskiego oraz doradztwo zawodowe w języku ukraińskim.

Dla pracodawców Targi Pracy są szansą na szybkie i sprawne przeprowadzenie rekrutacji oraz na zwiększenie rozpoznawalności firmy na lokalnym rynku.
Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości są ważnym wydarzeniem w kalendarzu imprez Gdyni. Co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, uczestniczy w nich ok. 100 wystawców i tysiące odwiedzających zarówno mieszkańców Trójmiasta, jak i ościennych powiatów.

Wydarzenie ma charakter otwarty zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby bezrobotne, poszukujące pracy i myślące o zmianach w życiu zawodowym. Udział w targach jest BEZPŁATNY.

Organizatorem Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni jest Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni we współpracy z Urzędem Miasta Gdynia, Fundacją Gospodarczą, Laboratorium Innowacji Społecznych i UNHCR.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Gdańsk.
cze 1

czwartek, godz. 12:00 - 15:00

Wstęp wolny
lut'24 1-4

czwartek - niedziela

Gdańsk Sopot,

Opinie

 • muzyka na żywo , wystawa , targi , pokaz
  cze 1
  czwartek, g. 12:00 - 15:00
  Gdańsk, Politechnika Gdańska
  Moda na WZiE
 • targi
  cze 18
  niedziela, g. 11:00 - 18:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Targi Klimaty