• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Mungo Fair

Agencja Magnetic Group zaprasza na VII, letnią edycję Targów - Mungo Fair, która odbędzie się w dniach 15-17 lipca na Skwerze Arki Gdynia przy Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, gdzie swe projekty, produkty, usługi i wyroby zaprezentują artyści, marki, sklepy, projektanci, rękodzielnicy, producenci z następujących dziedzin: moda, design, kosmetyki, handmade. Poza tym w strefie wystawców foodtrucki, świeżo wyciskane soki, ekologiczne smoothies, piwo rzemieślnicze i dużo, dużo więcej.

kwi 2

niedziela, godz. 11:00 - 14:00

bilety 339 zł
kwi 22-23

sobota - niedziela, godz. 11:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach i pokazach, podziwiać najnowsze kolekcje popularnych oraz młodych marek odzieżowych, designerów i projektantów, a także ich stylizacje w trakcie pokazów mody. Najmłodsi również nie będą się nudzić. Zaplanowano dla nich gry, warsztaty i animacje. Przede wszystkim będzie to okazja do nawiązania relacji biznesowych z wystawcami oraz do oryginalnych zakupów i poszerzenia swojej wiedzy na temat ekologii, i zdrowego trybu życia.

Mungo Fair jest przeciwwagą dla konsumpcyjnego stylu życia, podczas których będzie okazja aby zwolnić obroty dnia codziennego. Celem targów jest zaprezentowanie jak największej liczbie odbiorców tego, co dobre w życiu, czyli alternatywnych form wytwórstwa, sztuki, mody, designu oraz zdrowego odżywiania, ekologicznych kosmetyków, potraw i produktów. Targi Mungo Fair odbędą się w dniach 15-17 lipca, w godzinach 11:00-20:00.

Serdecznie zapraszamy!
https://www.facebook.com/mungofair/
http://magneticgroup.pl/

Opinie