stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Motoryzacyjne 3TM (11 opinii)

We wrześniu 2014 odbędzie się VI edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM w Trójmieście, która weszła na stałe do kalendarza targowego. Targi 3TM 14-15 września 2013 roku okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym, a zainteresowanie przerosło szacunki organizatorów - odwiedziło nas ponad 13 tysięcy gości. Jest to najważniejsza i największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce.

Targi są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na rynku motoryzacyjnym. Przybliżamy zwiedzającym ofertę najlepszych firm - dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów, a także oferty firm oferujących usługi branży motoryzacyjnej. Powierzchnia ekspozycyjna to ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych na hali oraz tereny wokół, gdzie będą się odbywać imprezy towarzyszące - finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE (ustawimy dodatkowo scenę na zewnątrz ERGO Areny) pokazy rajdowe, zloty motocyklowe i inne.

Targi Motoryzacyjne 3TM organizowane są ze wsparciem Polskiego Związku Motorowego, który od samego początku jest partnerem kolejnych edycji. Dzięki współpracy pomiędzy organizatorem Targów a PZMot zrealizowaliśmy sporo programów szkoleniowych dotyczących udzielania pierwszej pomocy, a także tematów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

3-tmVI edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM będzie się zdecydowanie różnić się od dotychczasowych edycji imprezy. Duże zainteresowanie potencjalnych klientów detalicznych, oraz sugestie wystawców wskazują n potrzebę rozszerzenia formuły imprezy o dodatkowy dzień. Pierwszy dzień - 26 września 2014 roku, będzie miał profesjonalną formułę półotwartą dla publiczności, zgodnie z sugestiami naszych partnerów. Stwarzamy w ten sposób szansę na prezentację stoisk i oferty dla:

klientów flotowych
wybranych klientów VIP
dziennikarzy
władz lokalnych, samorządowych

Jednocześnie wystawcy i klienci branżowi będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach dotyczących:

zarządzania flotą
bieżącymi zmianami w prawie, związanymi z branżą motoryzacyjną
prezentacji nowości branżowych


Przeczytaj także

Opinie (11)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.