stat
Impreza już się odbyła

Targi Młodej Pary

Już 16 lutego w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym AmberEXPO odbędzie się 24. edycja Targów Młodej Pary. W ten walentynkowy weekend serdecznie zapraszamy do Gdańska wszystkie pary, które szykują się na swój ślub i wesele. Na tych wyjątkowych targach ślubnych mają one szansę spotkać usługodawców, którzy pomogą im zorganizować ślub i wesele marzeń!

Poczujecie klimat swojego wesela

Organizatorzy Targów Młodej Pary stworzyli niezwykłą przestrzeń, w której narzeczeni czują się komfortowo w wybieraniu najlepszych ofert, a przede wszystkim - mogą poczuć klimat własnego ślubu i dopasować do niego dokładnie to, czego potrzebują. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu podejściu do tematu wesela połączonemu z doświadczeniem w organizacji eventów. AmberEXPO zamieni się dla Was w przestrzeń ślubnych inspiracji, gdzie oczami wyobraźni zobaczycie siebie na ślubnym kobiercu.

Wybierzecie najlepsze produkty

Na miejscu pary młode znajdą tysiące świetnych targowych ofert: od klasyki po nowoczesne, alternatywne rozwiązania. Nie zabraknie obrączek, dekoracji weselnych, słodkości, aut do ślubu, mody, zaproszeń czy fotografii ślubnej. Cała gama produktów i usług czeka na narzeczonych w specjalnych, targowych cenach i promocjach. Wystawcy dbają o konkurencyjność swojej oferty, tak więc wysoki poziom wydarzenia gwarantowany!

Zapraszamy serdecznie!

Bilety można nabyć taniej w przedsprzedaży na stronie targów ślubnych: https://targimlodejpary.pl/targi-slubne-w-gdansku/

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.