• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Targi mieszkań i domów
PATRONAT

Targi Mieszkań i Domów (6 opinii)

Ostatnie wyniki rynku nieruchomości są jak osiągnięcia Anity Włodarczyk - to bicie rekordu za rekordem. Po znakomitym pod względem poziomu sprzedaży roku 2015, pierwsze dwa kwartały tego roku przyniosły kolejny wzrost sprzedaży mieszkań. Co rynek ma do zaoferowania kupującym w czasie hossy - tego można dowiedzieć się na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 10 i 11 września w AMBEREXPO.

Według raportu REAS "Rynek mieszkaniowy w Polsce - II kwartał 2016 roku", w sześciu największych miastach w Polsce miniony kwartał zakończył się pięcioprocentowym wzrostem sprzedaży w porównaniu z poprzednim. Intensywny rozwój budownictwa mieszkaniowego ma swoje odzwierciedlenie także we wzroście podaży: od kwietnia do czerwca wskaźnik ten poszybował w górę o 30%. Najwięcej nowych mieszkań pojawiło się w segmencie z dopłatami w programie MdM. Jest to o tyle zrozumiałe, że deweloperzy chcą maksymalnie wykorzystać profity programu, zanim ten dobiegnie końca w 2018 roku.

Jak będzie kształtowała się sytuacja na rynku i wyglądała oferta mieszkaniowa, Klienci mogą sprawdzić na nadchodzących Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 10 i 11 września w godz. 10:00 - 17:00 w AMBEREXPO w Gdańsku. Organizator Targów - firma Nowy Adres SA - oprócz bogatej oferty deweloperskiej przygotowała dla Zwiedzających także strefę seminariów i porad. Do dyspozycji Zwiedzających będą eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz. Służąc wiedzą i doświadczeniem, pomogą wszystkim chętnym przebrnąć przez wymagający czas podejmowania wielu decyzji związanych z zakupem mieszkania. Na indywidualne porady będzie można umówić się m.in. ze specjalistą ds. kredytów hipotecznych Ronaldem Szczepankiewiczem czy architektem wnętrz Magdaleną Ostrowską - Miśkiewicz.- Stale poszerzająca się oferta deweloperów, dynamika zmian w sektorze nieruchomości i zbliżające się zakończenie programu MdM wymagają od Kupujących trzymania ręki na pulsie i pilnego śledzenia tego, co dzieje się na rynku. Obecność na Targach Mieszkań i Domów na pewno ułatwi dokonanie właściwego wyboru i pomoże w bezpiecznym zakupie mieszkania - mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w licznych konkursach i wygrać m.in. samochód Volkswagen Tiguan na weekend z pełnym bakiem od Volkswagen Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., weekendowy pobyt dla dwóch osób w Copernicus Toruń Hotel oraz wartościowe vouchery na zakupy w salonie Komandor czy usługi architektów. W strefie porad i odpoczynku zostanie zorganizowana wymiana książek: każdy Zwiedzający będzie mógł przyniesioną przez siebie książkę wymienić na dowolny tytuł dostępny na regale. Książki, które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane do publicznych bibliotek.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 15 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw. Bilety w kasach będą kosztowały 10 zł, już w sprzedaży są e-bilety w cenie 7 zł na stronie www.mieszkaniowi.pl .

Wymiana książek na Targach Mieszkań i Domów

Książki są nieodzownym elementem domu, dlatego miłośnicy literatury odwiedzający Targi Mieszkań i Domów będą mieli możliwość bezpłatnej wymiany książek. W sobotę i niedzielę 10-11 września 2016 r. w godz. 10-17 w specjalnej Strefie Porad i Wypoczynku wszyscy zainteresowani przedłużeniem życia książkom mogą przynieść pozycje ze swoich domowych biblioteczek i wymienić je na lektury znajdujące się na regale w Kąciku Mola Książkowego.

Akcja ta ma również wymiar społeczny, ponieważ książki, które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane do publicznych bibliotek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Tragów Mieszkań i Domów, skorzystania z wymiany książek oraz innych atrakcji dla całej rodziny.

Targi Mieszkań i Domów
10-11 września 2016 r.
sobota i niedziela, godz. 10:00-17:00
AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, Gdańsk

O organizatorze:

Nowy Adres SA - dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych "Forum Rynku Nieruchomości", "Polski Rynek Mieszkaniowy" oraz "Biurowce w Polsce", a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości "Polski Rynek Mieszkaniowy - Popyt i preferencje nabywców" oraz wydawcą serii albumów "Biurowce w Polsce" i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Przeczytaj także

Opinie (6) 1 zablokowana

 • Idę na Targi. (1)

  Muszę inwestować...a może ceny spadną jeszcze..jak myślicie ?

  • 0 4

  • Krach przed nami, znowu więcej kupuje byle kupić

   • 0 0

 • Nie polecam.

  Raz byłem jak szukałem mieszkania. NIE POLECAM! Nic absolutnie się nie dowiedziałem, natomiast wyniosłem 2 torby ulotek.
  Może z 2 osobami dało się sensownie porozmawiać, natomiast reszta to w stylu: "Dzień dobry, tu jest moja ulotka, zapraszam...". Po czasie nawet przestałem reagować i cokolwiek mówić, tylko otwierałem torbę na ulotki i szedłem dalej.

  • 5 1

 • Szkoda czasu.

  Oferty mieszkań są w Internecie na różnych portalach, gdzie łatwiej jest znaleźć to czego się szuka. Na targach mógłbym jedynie porozmawiać z kimś o indywidualnej ofercie, która by mi pasowała, ale znając życie mieliby to gdzieś bo wolą budować masowo to czego nie chcę kupić.

  • 1 0

 • Za co?

  Wystawiają sie najbogatsze firmy i trzeba płacić za wejscie

  za co?

  nie mogę pojąć kto kupi bilet zeby zobaczyc reklame jak w internecie :)

  • 0 0

 • byłem zapłaciłem za bilet i katastrofa

  idę na te październikowe bo tu praktycznie nikt sensowny się nie wystawiał

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.