stat
Impreza już się odbyła

Targi Mamaville

2020 brzmi kosmicznie, dlatego rozpoczynamy 6 rok działalności najbardziej popularnych i największych w Polsce targów rodzinnych, z jeszcze większą energią i pomysłami. MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka w Gdańsku!

Formularz dla wystawców >> www.wystawcy.mamaville.pl

Trójmieszczanie️ Z dumą jednego dnia, w jednym miejscu zaprezentujemy Wam śmietankę polskich projektantów i producentów W większości marki kreatywnych i przedsiębiorczych mam, które chciały czegoś więcej i postanowiły zaryzykować tworząc wspaniały asortyment ️ Blisko 150 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa brzmi nieziemsko , a do tego zawsze dorzucamy premiery i nowości rynkowe!

Mini miasto Mamaville, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia 8marca z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu - będziemy Was rozpieszczać! Amber EXPO, to idealne miejsce na targi rodzinne i mnóstwo udogodnienia dla Was:

- możliwość dotarcia komunikacją miejską
- parking na ponad 1000 miejsc
- duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
- przestronna strefa dla mamy i dziecka
️- atrakcyjna strefa relaksu

Targi Mamaville to przede wszystkim:

️Więcej, ponad 150 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.

Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.

Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
️Bezpłatna edukacja dla całej rodziny.

STREFA ZAKUPÓW

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Lista wystawców:

STREFA EDUKACYJNO - ROZRYWKOWO - WARSZTATOWA

Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.
Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona️

Jak zawsze zapraszamy lokalne miejsca , aby umiliły Wam czas oraz zaprezentowały najciekawsze, najfajniejsze i najnowsze zabawy

STREFA CHILLOUT

SPONSOR STRATEGICZNY: Humana

PATRONI: DZIECI SĄ WAŻNE / BABY GO PORTAL RODZINNY / BRANŻA DZIECIĘCA / CHCEMY BYĆ RODZICAMI / CZAS DZIECI / CZU CZU / DOBRA MAMA / DZIDZIUSIOWO / DZIECI / DZIECI SĄ WAŻNE / DZIECKO W PODRÓŻY / EXAMPLE / FAMILIE PL / KIDDOSTYLE / M JAK MAMA / MAGAZYN MAMA / MAMA I JA / MAMA KLUB / MAMY MAMOM / MIASTO DZIECI / MY MAMY PL / POMYSŁOWA MAMA / PRZEDSZKOLA EDU PL / RYNEK ZABAWEK / ŚWIADOMA MAMA / W POKOIKU / W ROLI MAMY / WARSAW PRESS / AMBER EXPO

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
  • Przedsprzedaż
    7 zł
Wstęp płatny 7 zł przedsprzedaż do 07.03 i 10 zł na miejscu. Dzieci do lat 15 wstęp bezpłatny. Sprzedaż biletów rusza 1.02.2020

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.