stat
Impreza już się odbyła

Targ Śniadaniowy (4 opinie)

  • w każdą sobotę (od 14.04 do 27.09.2014),
    godz. 8:00 - 16:00
  • Sopot, Skwer Arkadiusza Rybickiego (ul. Kościuszki 25, vis a vis wyjścia z SKM)
  • wstęp wolny

Targ Śniadaniowy to nowy sposób na celebrowanie wspólnych śniadań. Można tam nie tylko kupić świeże i zdrowe produkty, ale także zjeść je z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu. W kwietniu 2014 Targ rozpoczyna nowy sezon wiosna/lato.

Relacja z imprezy

Uwaga! Zmiana miejsca. Targ będzie odbywał się na skwerze im. Arkadiusza Rybickiego w Sopocie (ul. Kościuszki 25, vis a vis wyjścia z SKM, obok Urzędu Miasta Sopot).

Targ to cykliczne wydarzenie, które będzie odbywa się w soboty.

Tworzymy wspaniałe miejsca do spożywania i kupowania zdrowej żywności na świeżym powietrzu.

W Targu Śniadaniowym biorą udział wystawcy z całej Polski, oferując swoje zdrowe, regionalne i oryginalne wyroby spożywcze. Na wszystkich odwiedzających (wegan, wegetarian, alergików i mięsożerców) czeka ogromny wybór produktów. Można spróbować świeżych warzyw, serów, wędlin, przetworów i soków lub zamówić przygotowywane na bieżąco gorące dania i zimne przekąski. Targ to również możliwość skosztowania produktów pochodzących z krajów Europy i Świata.

Celem Targu jest popularyzowanie idei wspólnych śniadań. Sobotni poranek to powód i okazja do wyjścia z domu, spotkań przy kawie na świeżym powietrzu oraz zabawy dla najmłodszych i dorosłych. Powodów jest wiele, a każdy może znaleźć swój własny, spędzając ten czas z nami na świeżym powietrzu.

Organizatorzy i pomysłodawcy Targu Śniadaniowego, podkreślają, jak ważne są rodzinne posiłki - Bardzo lubimy wspólne śniadania, choć wiemy, jak trudno znaleźć na to czas. Targ Śniadaniowy powstał właśnie po to - by spotkać się z rodziną i znajomymi, i zjeść razem pyszne jedzenie w miłej, spokojnej atmosferze, bez pośpiechu. Sobotni poranek to nie tylko okazja do wyjścia z domu i spotkań z bliskimi, ale także możliwość udziału w wielu atrakcjach. Do wyboru są zabawy edukacyjne dla najmłodszych, warsztaty kulinarne dla dorosłych, prezentacja organizacji pozarządowych, występy artystów, muzyka na żywo i inne wydarzenia tematyczne.

Idea Targu narodziła się wiosną 2013 roku na warszawskim Żoliborzu. Do tej pory z sukcesem przeprowadziliśmy 80 edycji, które każdorazowo odwiedzało ponad 2500 gości.

Targu Śniadaniowy to :
- zakupy w zupełnie nowej atmosferze::
warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla każdego.
Produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata)
- oferta posiłków i dań serwowanych na miejscu
- jadalnie na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, w okresie zimowym druga jadalnia wewnątrz budynku
- działalność edukacyjna realizowana po przez warsztaty tematyczne, spotkania z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty dla dzieci (plastyczne, muzyczne, ceramiczne, teatralne, laboratorium i robotyka)
- miejsce spotkań mieszkańców
- rozwój relacji sąsiedzkich.
- nowy sposób na weekend w mieście

Program atrakcji powstaje na bieżąco i jest publikowany na ścianie aktualnej strony właśnie tutaj!

Do zobaczenia !

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.